Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várja már valaki a Karácsonyt?

Várja már valaki a Karácsonyt?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 15:35
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
84%

nem várom, családom fogadjunk megint elb*ssza, mint sorozatban az előbbieket.. és az ajándékok meg nekem nem kellenek. a karácsonyt csak is a hangulata miatt szerettem, amíg el nem kezdték minden karácsonykor anyámék a fesztivált..


jobban örülök a nyári szünetnek most, nincs suli, mehetek dolgozni, bulizni stb. és most szüleim is normálisak, csak ünnepekkor szoktak megzakkanni a nagy lázba -.-'

2012. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Főzős Laci ***** válasza:
100%

Én már nem várom a Karácsonyt,mert a nagyobb értelemben vett

családomban(anyám+az öcsém) más elveket vallanak,és galád módon összejátszanak,kétszínűsködnek.Arról nem is beszélve,hogy az ajándékok már nem szívből jönnek.Hanem adnak valami használhatatlan vakot,és az arcokon csak az látszik,hogy örüljél már,mert kaptál ajándékot!Ez pedig hányinger keltő.A legnagyobb örömöm ilyenkor a saját,egyetlen gyermekem öröme!

2012. jún. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Még nem igazán várom, mert még nyár közepe van, jön az ősz, az iskola. Még sok minden fog addig történni...
2012. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!