Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki várja a Karácsonyt? és...

Ki várja a Karácsonyt? és miért? És ki nem várja?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat 17L
2010. dec. 19. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem várom,mert utálom az ünnepeket.

13/L

2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én nem várom.

Nem szeretek itthon lenni meg szerintem úgy leterhelt ez a 2010 annyi minden volt benne hogy még karácsonyi hangulatom sincsen...

Szóval én nem várom még a szilvesztert se... Te várod?

19/L

2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én várom... nem az ajándék miatt, hanem jönnek messziről a rokonok.. meg jó pár h*lye uncsim..::D Jó lesz velük beszélgetni. Szilveszterezni lehet én sem megyek.
2010. dec. 19. 16:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezéven nem várom, mert 5 év után szakítottunk a párommal, így most úgy érzem,szomorú karácsonyom lesz. :-(
2010. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nincsen9x válasza:
Én nagyon nem várom :( Akit valóban szeretek, azzal nem lehetek együtt. :( Egyrészt a pénz és a távolság miatt, másrészt amiatt, hogy elszúrtam és a szülei nem kedvelnek, sőt, kifejezetten eltiltottak tőle... Szeretjük egymást, de nagyon nehéz. És nekem ezek miatt ez az ünnep nem ünnep :( Nélküle nem az :( Nagyon hiányzik.
2010. dec. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én,a karácsonyt várom.a szilvesztert ebben az évben...valhogy nem várom
2010. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nagyon várom, ám most nincs jó kedvem de amúgy nagyon várom a karácsonyt és én sem az ajándék végett. Hanem mert a család együtt lesz, megyünk a templomba szerepelni meg minden :) De olyan jó lenne a Legjobb barátnőmmel kibékülni. Mert most úgy megyünk neki az ünnepnek hogy vele meg haragban vagyok. Szuper :( De majd lesz valahogy
2010. dec. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom, de félek is tőle. Nagyon aggódom, hogy nem lesz pont olyan mint elképzeltem, hogy nem lesz időm mindent megcsinálni amit szeretnék. Rengeteg sütit kell még sütnöm, a takarítás is csak félig van kész, közben a kisebbik fiam (2 éves) beteg, így őt is ápolnom kell. Meg kell venni még az ajándékokat, mert csak egy részükkel vagyok meg, stb. De minden évben ezen megyek keresztül mióta megvannak a gyerekek, aztán a végén mégis minden jó lesz. :D Olyan boldogság látni, amikor nyitogatják a csomagokat.
2010. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!