Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki nem várja a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Meg úgy általában az összes ünnepet...


Rossz itthon a légkör, szüleim állandóan veszekednek (a pénzen) nincs abszolút semmi családi összetartás vagy megértés. Azzal hogy orrba szájba nyomatják ünnepek alatt a "szeretet, család, béke, megértés..." dolgokat tök rosszul érzem magam, mert csak arra emlékeztetnek, hogy ez nálunk mennyire nincs így... miközben sok-sok más családban meg igen...


2011. dec. 17. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem mindig az b*sz fel h elmondom muternak h bármit is akar venni, előbb kérdezze meg h jó lesz-e. De nem. Csak azért is megveszi azt a f*szságot 1000 Ft-ért, ami persze k*rvára nem kell nekem, és akkor fel van b*szva az agyam.
2011. dec. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én is így vagyok. Eddig minden évben(idén is) alig vártam a Karácsonyt(ez a kedvenc ünnepem) de tegnap éreztem először igazán,hogy nem érdekel az egész, semmi kedvem hozzá. Az én szüleim is állandóan a pénzen veszekszenek(vagyis inkább csak apám). Konkrétan kijelentette,hogy ne legyen Karácsonyfánk, mert számlákat kell fizetni. Ez nekem nagyon fájt. Tegnap meg összetörte az egyik karácsonyi díszemet amit minden évben kiteszek(elég drága volt). Ezek után eljutottam odáig,hogy a Szentestét filmnézéssel fogom tölteni a szobámban. Ilyen emberekkel nem vagyok hajlandó még egy asztalhoz sem ülni.
2011. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előző vagyok:

"ilyen emberrel, nem emberekkel. Csak apámmal van bajom...

2011. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
karácsonykor mindenki felvesz egy maszkot hogy szeret, boldog, vidám.. majd 5 nap mulva minden a régi.. veszekedés, balhé, minden..
2011. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem várom a karácsonyt!Az én családomrúl tudni kell,hogy egyetlen nap sem múlik el veszejkedés,kiabálás nélkül.Ez a hangulat általában rányomja a bélyegét az ünnepekre is.Aztán az egész napon át tartó civakodás után rohadtul nincs kedvem a karácsonyi vacsorán,édelegni velük az asztal mellett.

A másik dolog,hogy megint,ugyanúgy,mint az eddigi években anyagilag baromira megterhelő ez az egész felhajtás.Szerintem oltári nagy hülyeség az egy héten át tartó dinom-dánom,ha utána még élelmiszerre is csak szűkösen marad pénz!

22/L

2011. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én várom! 
2011. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!