Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért utállják egyre többen a...

Miért utállják egyre többen a Karácsonyt?

Figyelt kérdés

2011. dec. 13. 23:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
53%
azért mert ahogy egyre többen is mondják vagy írják a mai világban a karácsony már csak a felesleges pénzköltésről és hazudozásról szól..
2011. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
12%
Dettó, a felesleges pénzkidobás. A karácsony szép, tetszenek a díszek, de szívesebben költöm magamra (arra mi kell) a pénzt, mint másokra és kapjak haszontalan ajándékokat.
2011. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
53%
Mert egyre többön vannak már túl... És mindenből megárt a sok...
2011. dec. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%
ja már csak az ajándékokról meg a pénzköltésről szól.Régen jobban szerettem a karácsonyt úgy 15-20 évvel ezelőtt mert akkor azért még más volt.Nem volt ez a sok sz-r x box számítógép telefon hatalmas lcd tv-k akkor még egy gyerek vagy akárki egy walkmannak nintendonak egy táskának vagy egy babának is örült mostanában hogy egyre több dolog jön be már ennyivel nem elégednek meg és szórjuk a sok pénzt karácsonykor a szilveszterről meg már ne is beszéljünk.Idén már nem ünneplünk karácsonyt mert nincs pénz sajnos.
2011. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Mert a vásárlás ünnepe lett.
2011. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert idegbetegek és képtelenek idegeskedés nélkül eltölteni egy karácsonyt. Kit érdekel hogy vásárolni "kell"? Megveszem mindenkinek amit akarok és ennyi. Fel nem tudom fogni mi okoz egyeseknek ennyi nehézséget.
2011. dec. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
81%

Karácsonyt szeretem, azt viszont utálom - szigorúan egy db l-lel - , ha valaki ennyire nem tud helyesírni ...


www.magyarhelyesiras.hu

2011. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%

Mert buták és képmutatók.

Ezek az emberek a legrosszabbak, sírnak egész decemberben, hogy jajderossz a karácsony, de azért velük vannak tele a plázák. Meg a gyk. Meg úgy egyáltalán minden. Tönkreteszik annak is az ünnepét, aki még nem hazudozik a családjának és nem képmutató, hanem szereti őket.

2011. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
Én valahogy nem értem őket. Nem vagyunk birkák,hogy azt csináljuk amit mások.Ha nem tetszik a költekezés,akkor ne költekezz.Azért mert más azt teszi,hát tegye,attól még nekem nem kell. Enni amúgy is szoktam,azt az egy-két könyvet amit a SZERETTEIMNEK veszek,azt meg kibírom. Ez egy szép és meghitt ünnep annak,aki tudja hogy milyen jó is ez. Érdekes,én szeretem a szüleimet és a testvéreimet,így semmi képmutató nincs számomra benne. Örülök hogy ilyenkor együtt vagyunk.
2011. dec. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
Mert rohadt kínos nekik azzal szembesülni, hogy egy újabb év eltetlt anélkül, hogy egy lépéssel előrébb lennének, már megint nem futja még karácsonyi ajándékokra sem! Ilyenkor könnyebb a világra mutogatva közölni: fúj-fúj, én utálom a karácsonyt..!
2011. dec. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!