Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti meggyújtottátok már a...

Ti meggyújtottátok már a harmadik gyertyát az adventi koszorún? Várjátok a karácsonyt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 10:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
21%
Nem várjuk.Leszarjuk.
2011. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztóan várom a karácsonyt, imádom, feldíszítettem a lakást, vettem új karácsonyfadíszeket, ajándékvásárlás folyamatosan zajlik :) Számomra ez az év egyik legszebb része.

De adventi koszorúnk nincsen, soha nem is volt.

2011. dec. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Lesz.arom az adventi koszorút,ugyan van az asztalon de minek gyújtogassam? Nem látom értelmét...

A karácsony is már évekkel ezelőtt elveszítette a hangulatát,ugyan olyan mint a többi nap,a rokonság meg nem nagy,szóval ezt is kibírom :D

Ja itt nálunk mindig azon megy a vita hogy ki díszítse fel a karácsonyfát mert ez a család még erre is lusta :D


17/L

2011. dec. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon várom már a Karácsonyt,nem tudom miért,tavaly ennyire nem vártam.Biztos azért várom most,mert szerelmes vagyok:))

Amugy a koszorún a gyertyákat,majd este gyújtjuk meg,mindig akkor szoktuk:)


20/L

2011. dec. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
14%
Nem. Utálok minden ünnepet.
2011. dec. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bubu18 válasza:
Én nagyon várom mivel az elsö közös karácsonyom lesz a fiammal!! Mi nem gyujtjuk meg az adventi koszorunk a gyertyákat olyan sokat hallani hogy ilyen miatt gyuladt ki a ház!!:(
2011. dec. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi csak este gyújtjuk meg a gyertyát. Várom, de csak a szünet miatt.


19L

2011. dec. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem igazan varom, mert nekem minden egy nap van!
2011. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak este szoktam meggyujtani és várom a karácsonyt nálunk nagyon hangulatos. Remélem fehér karácsonyunk lesz de ha nem az sem baj.Vacsora után mikor a vendégek elmennek leszoktunk menni a parkba sétálni nagyon szeretem ha esik a hó de ha nem esik akkor a csillagfényes éjszaka is gyönyörű.Aztán a hidegből jó vissza menni a gyönyörüen feldiszitett meleg lakásba ami ontja a finom illatokat.
2011. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
én most tojást festek
2011. dec. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!