Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinél hogy szokott lenni a...

Kinél hogy szokott lenni a szenteste?

Figyelt kérdés
A kérdésemre a választ előre is köszönöm!

tegnap 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem túl extra.

Igazából én délután feldíszítem a fát, apukám pedig elmegy az ételért amit rendelt (ez egy kétszemélyes tál az egyik étteremből), este 6-7 körül vacsorázunk majd utána odaadom neki az ajándékomat ő pedig beküld a nappaliba hogy nézzem meg "mit hozott a Jézuska?" :)


Az este további részében pedig a kötelező karácsonyi filmeket nézzük.

17L

tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Reggel 8-kor odarakjuk bográcsba a halászlevet, fater hozza tálcán az almapálinkát meg a poharakat. Amíg fő (általában 11-12 közöttig) iszunk mint a disznó.


Aztán megpróbáljuk bevinni a házba a halászlevet úgy, hogy ne essünk el. Megebédelünk. Utána feldíszítjük a fát, anyám elkészíti a sült ételeket. Délután 4-re teljesen kijózanodunk, utána 5 körül átadjuk az ajándékokat. Majd vacsora, vacsora után megiszunk 1 üveg bort és utána még filmezünk.


Így telik.


23/F

tegnap 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különös igazából. Férjemmel kettesben, illetve idén már a babánkkal közösen töltjük. A lakást már december elején feldíszítem, a fát 24-én délután szoktuk együtt. Süteményeket előző napokban megsütöm, ételekben is előkészítem amit lehet előző nap. Szokásos kaják, sütik nincsenek, azt készítek, ami épp megtetszik, ki szoktam próbálni új dolgokat. Nagyrészt csak úgy elvagyunk aznap. Fadíszítés, befejezem a főzést, szól valami karácsonyi zene, 5-6 körül vacsorázunk, aztán ajándékozás, nézünk valami filmet. Kb.ennyi.
tegnap 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Mikulaskent dolgozok olyankor, jol bepialok es telifingom mindenkinel a szobat aztan a gyerekekre fogom
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem korai ez még?!
tegnap 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!