Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam a ballagásomon?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz, de idén már a barátnőmén is elsírtam magam.. Nagyon érzékeny vagyok.. Nem akarom elsírni magam. Meg lehet ezt akadályozni?:D 17/L

2013. júl. 9. 11:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, pl ha próbálsz abszolút nem figyelni ,amiket az előadáson mondanak:)
2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

A ballagás egy korszak vége és egy új korszak kezdete!!!!

Mutasd csak ki az érzéseidet! Ez egyáltalán nem ciki!

Sírj bátran!!!

Szép jövőt!!!!

2013. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem olvasom vissza, írták-e, de am ha ilyen "bekönnyezős" vagy, akkor ne fesd ki a szemed!:D:D
2013. júl. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire fog hiányozni az osztályod? mi örültünk, hogy szabadultunk egymástól. Viszont általánosban a közös tanári éneknél egyik fiú osztálytársunk - akitől bevallom utolsóként vártam, hogy elsírja magát - elbőgte magát, onnan pedig dőlt az egész osztály, sőt, a tanárok is.:) Nem ciki, ha sírsz, látod ez a srác sem szégyellte.:)
2013. júl. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy a nyáron még bármikor találkozhattok, ha szerveztek egy összejövetelt, és tulajdonképpen csak a sulinak lesz vége!
2013. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi baj van azzal ha sírsz?
2013. júl. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!