Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit tegyek, hogy ne sírjam el...

Mit tegyek, hogy ne sírjam el magam a ballagásomon?

Figyelt kérdés
Jövőre lesz, de idén már a barátnőmén is elsírtam magam.. Nagyon érzékeny vagyok.. Nem akarom elsírni magam. Meg lehet ezt akadályozni?:D 17/L

2013. júl. 9. 11:23
1 2
 1/16 Froncsi válasza:
100%

Ha tényleg ilyen érzékeny vagy, akkor kétlem. De egy lánynál egyáltalán nem ciki, ha elsírja magát, ezt szégyelni nem kell :)

Az egyetlen megoldás talán, hogy nem mész el :D

2013. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondoljál a rossz dolgokra, és örülj hogy vége van!
2013. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, ha elsírod magad.

De ha már itt vagyunk, akkor elmondanám, hogy borzasztóan zavar, hogy a ballagók nem énekelnek, és minden csak felvételről hangzik el. Mint ha szégyellnék az éneket. Pedig ilyen csak egy van az életben. Az érettségi ballagás, az az igazi.

2013. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Nyugodtan add át magadat a "ballagás érzésnek" és szabadon élt át az egészet, mert ilyen CSAK EGYSZER VAN!!!


És mivel egyszer élsz, ez a te ballagásod, egyszeri és megismételhetetlen, így ez csak Neked fontos igazán! Szóval ahogy jólesik... egész nyugodtan el lehet érzékenyülni.

(a meghívottak úgyis csak azt fogják várni, h mikor adhatják már át a virágot, és mikor ülhetnek már végre le az ünnepi ebéd mellé...) Szóval nekik tök mindegy, DE NEKEM NEM! Tessék nyugodtan sírni, ha szíved azt diktálja! (na meg aki nem sír, talán az nem is bánja, h véget ért ez a szép időszak - élete legszebb középisk. évei!)

szóval érted...


És igen, Tessék énekelni!!! Az jól esik, és egyébként is sokat könnyít az emberen! Üdv.

2013. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Akkor majd elbömbölgetek..:D
2013. júl. 9. 15:19
 6/16 anonim válasza:
75%
tényleg nem baj ha sírsz de......vannak akik kicsúfolnak hidd el nem vicc. de ha nagyon akarod akkor sírhatsz, ha pedig nem akarod akkor gondolj arra hogy az általános a legnehezebb (nekem mindig ezt mondták) és túl vagy rajta, vagy csak szorítsd össze a fogaidat és ne sírj csak úgy simán.
2013. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát az általánoson már túl vagyok egy pár éve..:D De köszi.:D
2013. júl. 9. 20:51
 8/16 anonim válasza:
100%
Számolj magadban és gondolj valami szépre.
2013. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki kimutatnod az érzelmeidet. ;-)
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Már hogy bánatodban vagy örömödben fogsz sírni? :D Egyébként meg gondolj arra, hogy nem ér véget továbbra sem, ugyanúgy fogsz tanulni egyetemen-már ha mész-, a barátok nem fognak elhagyni, gondolj rá úgy , mint egy formaságra.
2013. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!