Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen Ebook olvasót vegyek a...

Milyen Ebook olvasót vegyek a 15 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni és rájöttem, hogy olcsóbb és helytakarékosabb lesz egy ilyen olvasó. Milyen fajtákat ajánlanátok? Valakinek valamilyen tapasztalat, vmi konkrét fajtáról?
júl. 26. 11:07
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem szeret angolul olvasni. Igaza van a 8asnak nyaranta nagyon szeret olvasni
júl. 27. 09:14
 12/25 anonim ***** válasza:
27%
9, Ostoba vagy. Ha nem szeretne olvasni, eleve fel sem merült volna a kérdés, hogy olcsóbb/helytakarékosabb lenne az olvasó.
júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
16%
12. Szerintem az az ostoba, aki mást leostobáz, de igazából abból is látszik, hogy az vagy, mert sehol nem állítottam, hogy nem szeret olvasni. Azt kérdeztem, hogy honnan tudod, hogy mennyi könyvet olvas. Aki havi egy könyvet olvas, az nem szeret olvasni?
júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
Aki havi egy könyvet olvas, annál nem merül fel, hogy túl sok könyv miatt helyhiánnyal küzd. Szövegértésből is egyes.
júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
20%
Aha, persze, mert 40-50 könyv egy tini szobájában nem okozhat helyhiányt. Gondolkodásból is egyes.
júl. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Kindle paperwhite van. Nagyon szeretem. Először kicsit fura volt, de már imádom. Kényelmesebb olvasni, mint papír könyvet.

Nekem is helyhiány miatt lett, már nem nagyon tudtam, hova tenni a könyveket.

Én apukámtól kaptam évekkel ezelőtt karácsonyra.

júl. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Pocketbook az elavult. 15 éves technika. Tavaly kaptam egyet a férjemtől és vissza kellett vinni. Sajnos a mai világban nyomógombos ebook az vissza fejlődés. Idén vett egy kindlet, nagyon szeretem. Érintős, modern.

Ugye erre könyveket kell tölteni. Nekem rengeteg könyvem volt a gépemen így csak átraktam erre. Nem tudom mennyire vagy tisztában vele, hogy erre is ugye venni kell

júl. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
28%
17 es: hova elavult??? Nem a legolcsóbbat kell venni.Mert a legolcsóbb az tényleg elavult a mostani kínálatban. Ennyi. A Pocketbooknak van egyedül színes kijelző az ebookokban, (a 2 nagy közül) és nem melleseg ha egy pillanatra lefagy a kijelző akkor a gombokkal lehet kezelni. És ami nekem fontos hogy magyar menü, és akkora (pontosan!!) mint egy könyv
júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
70%
Milyen Pocketbookot kaptál, és utána milyen kindlet
júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
70%
? Lemaradt a kérdőjel
júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!