Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen Ebook olvasót vegyek a...

Milyen Ebook olvasót vegyek a 15 éves lányomnak?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni és rájöttem, hogy olcsóbb és helytakarékosabb lesz egy ilyen olvasó. Milyen fajtákat ajánlanátok? Valakinek valamilyen tapasztalat, vmi konkrét fajtáról?
júl. 26. 11:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kindle Paperwhite-om van, nagyon szeretem.
júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hányas számú? Én az 5öst nézegettem
júl. 26. 13:53
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Szeretne e-book olvasót? Imádok olvasni, de sose kellene. A rendes könyv az, ami nekem kell, azt az élményt nem adja vissza -nekem-az e-book
júl. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Vagy Pocketbook, ha magyar menü kéne
júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem miért kell lepontozni a 3ast amiért felvetette, hogy talán érdemes lenne megkérdezni a lányodat, hogy szeretne-e egyáltalán ebook olvasót, vagy a papír alapú könyveket jobban szereti.

Megveszel valamit, aminek lehet, hogy nem is örül, nem is fogja használni, mert meg se kérdezed, hogy kell-e neki.

júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Miért olcsóbb egy 70-80ezer Ft-os ebook olvasó (a nézegetett Kindle Paperwhite 5), amihez aztán meg kell venni a könyveket is? Egy papír könyv 4-5ezer Ft általában, ugyanezek ebook változatai 3-4ezer Ft körül vannak. Mondjuk spórolj 2ezer Ft-ot egy könyvön azzal, hogy nem a papír változatát veszed meg, akkor kb. min. 30-40 könyv után jön vissza az ára.
júl. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5ös szeretné, nincs elég hely a sok konyvnek
júl. 26. 18:49
 8/25 anonim ***** válasza:
74%

6, Gyanítom, te nem vagy nagy könyvmoly. :D 30-40 könyvet simán elolvas egy évben olyan valaki, akinek ez a hobbija. Kamaszlány, akinek ott az egész nyáriszünet, jóval többet is.

De ha csak egy év alatt hozza vissza az árát, onnantól már pozitívban van az ember, a helyről nem is beszélve.


Kérdező, angolul is olvas(na) a lányod? Mert akkor mindenképp Kindle, Amazonon rendszeresek az ingyenes ekönyv akciók, amit ki tud vele használni.

Nekem Paperwhite 4 van, de szerintem nem lősz mellé az 5-ös szériával, abban már van melegfényállítás is. És az olvasó nem avul el két év után, mint egy telefon, ha vigyáz rá, nagyon sokáig hű társa lesz a lányodnak.

júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17%
8. te honnan tudod, hogy a lánya mekkora könyvmoly, hány könyvet olvas? Vannak kamasz lányok, akik nyaranta nyaralnak, barátaikkal töltik az időt. Te megállapítottad, hogy kérdező lánya mennyit olvas anélkül, hogy bármit is írt volna erről a kérdező...
júl. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
21%
8-as Igen, nagyon valószínű, hogy egy 15 éves lány angolul olvas komplett könyveket.
júl. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!