Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Gyerekkorom óta legjobb...

Gyerekkorom óta legjobb barátnőmnek ajándékötlet diplomaosztóra?

Figyelt kérdés
Nekem semmi ötletem sincs

júl. 22. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg ha írnál róla, a jelleméról, a kettőtök közti kötelékről, az általa tanult irányvonalról, a motivációiról, céljairól, na meg persze a keretösszegről...
júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Pedig elvileg te ismered

Kapjon élményt. Minigolf pl. Vidd el valahova enni amit szeret de amugy nem mennetek.

Csinálj boritekokat pl nyiss ki ha szomoru vagy -> beleteszel vicceket. Nyiss ki ha hianyzom -> beleteszel képeket.


De kaphat egy kozos kepet is keretbe.


Vagy amugy sztem zseni otlet szimplan egy mini viragcsokor h gratulalsz.

júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Vidd el bulizni.
júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha belefér akkor esetleg egy Pandora charm (persze ha hord Pandorát)

Mellé pedig esetleg egy ilyen Merci csoki:

[link]

[link]

júl. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Élmény - elmenni egy koncertre, kiállításra, múzeumba együtt.

Könyv.

E-könyv olvasó. Ez szerintem nagyon jó ajándék, de nyilván drága.

Ékszer tipikus ajándék, de nyilván inkább családtól.

júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekkorod óta a legjobb barátnőd, elvileg ismered, ergo tudod mit szeret, minek örülne.
júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy csokor virág, mint pl ballagáskor.

Mégis csak felnőtt, érett emberek vagytok, nem vesztek egymásnak infantilis bárgyúságokat, nem írtok boldogságborítékot, nem adtok firkás dobozos csokit, miegymást.


Márceleve, hogy itt vagya diplomaosztón. Gondolom, ö utána a szűk családdal ebédel.


A kedvenc virágcsokra elég.

júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a páromtól ékszert kértem például, mert az valamennyire maradandó, és tudom, hogy ha viselni fogom, arra fog majd emlékeztetni, hogy milyen büszke vagyok, hogy megszereztem a diplomámat :))

A közös élmény is szuper ötlet szerintem, mondjuk pár napos wellnessezés vagy valami kis csajos "roadtrip". De abban is biztos vagyok, hogy ha a barátnőd majd kap valami "nagyobb" ajándékot a családtagjaitól, hozzátartozóitól, akkor feléd már nem lesz semmi komolyabb elvárása, és igazából a te pénztárcád és fantáziád szab csak határt az egésznek. Ha egy csokor virág és egy tábla csoki fér bele most, akkor az, a fontos, hogy gondolsz rá, együtt ünnepeltek :))

aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!