Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyit kell még kibírni...

Mennyit kell még kibírni ebből a hőségből szerintetek?

Figyelt kérdés

Azt ígérik,a meteorológusok,hogy most hétvégén ami hidegfront jön,az már tartósabb lesz,nem úgy mint most,hogy 1-2 napos volt.


Félek,hogy utána szépen lassan megint feltornáztatja magát az idő 40 fokra,aztán lehűlés és megint minden előről.


Hol vannak azok az augusztusok amikor már augusztus második felében kellemes volt az idő kb. nappal 28 fok estefelé hamar hűlt a levegő és az éjjelek frissek voltak,soha nem jött vissza abban az évben már a kánikula.


Szeretem a nyarat de ez a "forró" nyár már sok. Fiatal vagyok de így is megvisel.


De tavaly is ugyan ez volt.


Ne a globális felmelegedéssel gyertek majd,hogy minden nyár egyre melegebb,mert 2013 is forró nyár volt,2014 már nem volt olyan forró.


Szerintetek is sokáig eltart még ez a forróság folyamat kis szünetekkel,akár szeptember közepéig is?

Mikor lesz már ennek a forróságnak vége mostmár?

Ideje lenne, augisztus közepe jön,mindjárt nyár végének kell lennie.


Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. aug. 9. 21:26
1 2
 11/11 Wadmalac ***** válasza:
Na ezt most, a buszmegállóban szétfagyás után annyira nem tudom értékelni.
2017. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!