Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kibírni a vallatást?

Hogy lehet kibírni a vallatást?

Figyelt kérdés
Persze anélkül, hogy a illető beszélne... Úgy értem van erre valami, ami segít, valami kiképzés vagy bármi? (író vagyok, azért érdekel)
2011. aug. 24. 15:47
 1/7 anonim válasza:
embere válogatja...valaki jól bírja a fájdalmat valaki nem...valaki szívósabb valaki nem...
2011. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a hit. Például ha tökéletesen meg vagy győződve róla, hogy ha vallatás alatt nem mondasz semmit, akkor a paradicsomba jutsz.
2011. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kiképzés, akkor az akaraterőt fejlesztik talán. Ha van valami konkrét cél vagy eszme, akkor kicsit biztos könnyebb. Annak idején a vallásos hit volt ilyen. Alapjában véve fejben dől el. Sokan azt mondják, egyszer mindenki megtörik, csak mindenkinél más a határ. Meg mindenkire más módszerek hatnak. Lehet, hogy valaki kibírja, ha szép lassan megnyúzzák, de pár póktól feladja, és fordítva. :)
2011. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
első vagyok...igazat adok az előttem szólónak..."a hitnek teremtő ereje van"
2011. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég spéci tudatmódosító anyagok vannak már, azok megoldják az ember nyelvét ha a kínzás nem eredményes.
2011. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


mindenkinek ajánlom, pont erről szól, vallatás, hit..

nagyon jó film egyébként is... hideg rázogatott tőle :)

2011. aug. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2011. aug. 25. 17:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!