Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért mondják be minden nap a...

Miért mondják be minden nap a tévében, hogy ítélet idő volt a havazás miatt? Télen nem természetes, hogy esik a hó?

Figyelt kérdés
És miért nyavajog mindenki, a hó miatt? Eddig az volt a baj, hogy télen nem volt rendesen hideg és nem havazott, ezért elszaporodtak a különböző kártevők, ami miatt nem volt rendes termés. Fogadjuk, most meg az lesz a baj, hogy a nagy fagyok miatt nem lesz rendes termés és ezért emelik majd a zöldségek és gyümölcsök árát.
2010. febr. 7. 07:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Sírni mindig van ok, sajnos egy ilyen világba csöppentünk!
2010. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Régi népdal:


Télen nagyon hideg van

Nyáron nagyon meleg van

Soha sincs jó idô

Mindig esik az esô

:D

2010. febr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%

én se nagyon értem..mindenki ki van akadva azon ha 3-4 napig egyfolytában esik a hó-


ok.én megértem h.a közlekedésben gondokat okoz,de miért kell ezt traígédiaként tálalni?!


pl. az oroszországi helyzet tényleg katasztrófa,de ami itthon van,az semmi:O

2010. febr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
*tragédiaként
2010. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Mert az emberi faj örökké elégedetlen. Tisztelet a kivételnek. Mint például nekem. Utálom az ilyen embereket. Mindenki meg van zavarodva, ha leesik két centi hó, mert jaj kocsibehajtót kell takarítani...stb. Hát a kutya fáját, le kell tenni azt a kurv@kocsit, nem kötelező autóval járni, feltalálták már a tömegközlekedést. Én is vonattal járok dolgozni térdig érő hóban is, a vasútállomástól meg 30 percet gyalogolok a munkahelyemre, mégsem kopott még el a talpam!
2010. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
49%
AZÉRT BMEG MERT NEM LEHET KÖZLEKEDNI, sokan mégis megpróbálják, és MEGHALNAK. Ne legyél már fsz. Persze, engem gyalogosan rohadtul nem érdekel, hogy mekkora hó van, van jó bakancsom, átmegyek mindenen, de nem ebből áll az élet. A kenyeret ki kell szállítani, az embereknek el kell jutniuk a melóhelyre. Szerinted?
2010. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azért mondják, hogy ítélet idő, mert pl az én életemet is nehezíti, hogy most vissza kell mennem az egyetemre, és az egyetlen normális busz, amivel nem kell órákat várnom a csatlakozásra, hivatalosan csak 10 perccel ér be előbb, mint a másik indul, ami száraz, vagy esős időben jó... de ilyenkor örülnék, ha 20 perc lenne, mert így semmi sem garantálja, hogy a busz nem késik annyit, hogy ne késsem le a másikat, és akkor csücsülhetek 1 órát a pályaudvaron, és mire elindul a busz, szinte már a kollégiumban is lehetnék...



Szerintem az ilyen problémák miatt.

2010. febr. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Azért "csak", mert ilyenkor néhány ember meg is szokott halni balesetekben... Tudom, hogy ez számodra nem fontos, de akkor várd meg a híradó végét, ahol elmondják, hogy pl. orrszarvú bébi született az álletkertben. Valakinek ez a fontos.
2010. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Valamivel örökké sokkolni kell a médiának az embereket és erre az időjárás nagyon alkalmas mert az mindig van, vagy esik vagy fúj, vagy hó esik télen, vagy meleg van nyáron.
2010. febr. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Emberek mindig halnak meg az időjárástól függetlenül. Akkor ennyi erővel egész évben lehetne siránkozni az időjárás miatt. Nyáron azért, mert sokan hőgutát kapnak...stb. Az embernek legyen annyi esze, hogy felmérje, hogy mit mikor szabad és mikor nem. Fele ennyi ember nem halna meg télen, ha az emberek nem sajnálnának téli gumit venni az autóra például. És még lehetne sorolni.

Az embernek mindig van oka és lesz oka siránkozni. Ha nem a hóesés miatt, akkor az eső miatt és így tovább. Ezért undorodom az ilyen emberektől. Tél van az istenit, essen csak a hó dögivel! Akinek meg nem tetszik az maradjon otthon, ez ilyen egyszerű.

2010. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!