Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Haltatok meg már álmotokban?

Haltatok meg már álmotokban?

Figyelt kérdés
Elnézést, lehet, hogy a kérdés nem a legjobb helyen van, de talán mégis. Ti éltetek át már olyan, hogy megölnek álmotokban, és szabályosan érzed, ahogy kimegy belőled az élet? Én két napja álmodtam azt, hogy lelőttek, és csak feküdtem a földön tehetetlenül és megrémülve, miközben gyakorlatilag végig éreztem azt, ahogyan elszáll belőlem az élet. Mostmár másodszor álmodok ilyet, és iszonyúan megrémiszt. Nem az hogy ilyet álmodtam, hanem hogy ennyire durván részleteibe ment a dolog. Persze egyáltalán nem állítom, hogy teljesen hiteles és valóban így távozik el valaki, de azért nagyon durván hatott.
2010. jan. 16. 06:31
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy álmunkban ha meghalunk akkor igazábol is meg kell hallnunk mivel amit álmunkban érzünk, azt az agy teljesen valóságosnak veszi és ha álmmunkban leáll pl. a szivünk akkor elvileg a valóságban az leállítja a szivünkbe küldött parancsokat, mivel azt hiszi, hogy leállt és így igazábol is leáll.
2010. márc. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!