Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ébredtetek már öntudatra...

Ébredtetek már öntudatra álmotokban?

Figyelt kérdés
Úgy értem felfogod, hogy álmodsz felismered, hogy ezek mind álomképek de továbbra is álmodsz és azt csinálsz amit akarsz.
2009. júl. 10. 22:25
1 2
 1/14 anonim válasza:
93%
Ezt tudatos álmodásnak hívják. Vannak különböző technikák az elsajátítására, ha neked ezt spontán sikerült átélned, akkor irígyellek. :))
2009. júl. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Én BÁRMELYIK álmomban tudatra tudom ébreszteni magam. És ha nem tetszik az éppen aktuális álom, akkor meg is teszem, és "beleszólok", helyszíneket, személyeket, eseményeket cserélek ki, módosítom a történetet. Olyan, mint egy filmrendezés :)
2009. júl. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálam ilyen az alvás végefelé van. ha nagyon jó egy álom, akkor még nem kelek fel, hanem álmodom tovább és alakítom az eseményeket...de közben mindig azt veszem észre h a végére már teljesen ébren vagyok. Lehet, hogy ez így akkor nem ugyanaz. :D
2009. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nálam is volt már ilyen. Itt olvastam ezen az oldalon, hogy ezt tudatos álmodásnak hívják. Tiszta büszke vagyok magamra, hogy sikerült ilyet csinálnom. Mondjuk nem valami hű de gyakran, de előfordul, és akiknek eddig meséltem, mindenki kiröhögött, hogy ilyen nincs.
2009. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Én mindig tudatában vagyok annak, hogy álmodok, sőt, legtöbbször irányítani is tudom magam álmomban, ritkán a körülöttem történő eseményeket is.

Álmomban például sosem haltam még meg, mert "katapultáltam" az álmomból, vagyis felébresztettem magam mindig, ha ilyesmi történt volna :)

2009. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Volt már ilyen, amit itt is leírtatok többen.

De velem már olyan is volt, hogy felébredtem, és végeztem a dolgom - de az MÉG MINDIG álom volt!

Utána felébredtem abból is.


Olyan is volt, ahol sokszor úgy éreztem, hogy felébredtem - de egyik sem volt ébredés, és végül valami drasztikusabb módszerrel kellett tényleg felébrednem.

Utóbbinál a levegővel lehetett valami gond.

2009. júl. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
már volt benne részem.
2009. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Thurston ***** válasza:
88%
Ha álmodok, akkor ez mindig így van. Sajnos nagyon ritkán álmodok/emékszem az álmomra.
2009. júl. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Nekem spontán volt ilyen egyszer, de akkor, mikor rájöttem, hogy álmodok, belegondoltam, hogy tök unalmas, amit álmodok, úgyhogy úgy döntöttem, hogy inkább felébredek, és fel is ébredtem.
2009. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Nekem sokszor van olyan,hogy felébredek álmomból,vagyis azt hiszem,utána kiderül,hogy még mindig álmodok és utána megint felébredek,és megint kiderül,hogy nem,van hogy csak negyedjére ébredek fel tényleg.Nem ide tartozik,de engem az jobban megijeszt,hogy néha dolgokat álmodok meg előre.Most már csak kisebb eseményeket,de gyerek koromban képes voltam például fél napos eseményt is előre megálmodni!Persze,senki nem hitt nekem!:(
2009. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!