Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ébredtetek már öntudatra...

Ébredtetek már öntudatra álmotokban?

Figyelt kérdés
Úgy értem felfogod, hogy álmodsz felismered, hogy ezek mind álomképek de továbbra is álmodsz és azt csinálsz amit akarsz.
2009. júl. 10. 22:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is volt ilyen almom, de ahogy elolvastam a valaszokat, rajottem nem vagyok kiveteles ember :))

Nagyon jok azok az almok, amikbe tudok iranyitani. Amikor nem tudok iranyitani az altalaba rossz (rem) alom.

2009. júl. 14. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
en nekem mar volt :D azt almodtam h egy szalloda tetején vagyok, es tuttam h almodok,ezert siman lemertem ugorni:D
2009. júl. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen történni, hogy tudatosan álmodok, de olyan is (ami biztos veletek is történt már), hogy álmomban sétálok le a lépcsőn, és elesek, és úgy kelek fel, mintha télleg elestem volna, és közben megrándul a testem.
2009. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

általában akkor van ha rosszat álmodok és már hosszabb ideje menekülök a rossztól, és egy idő után megunom vagy nem tudom és azt mondom hogy mitől félek? ez csak egy álom :D

és akkor felébredek :D

2010. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!