Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Haltatok meg már álmotokban?

Haltatok meg már álmotokban?

Figyelt kérdés
Elnézést, lehet, hogy a kérdés nem a legjobb helyen van, de talán mégis. Ti éltetek át már olyan, hogy megölnek álmotokban, és szabályosan érzed, ahogy kimegy belőled az élet? Én két napja álmodtam azt, hogy lelőttek, és csak feküdtem a földön tehetetlenül és megrémülve, miközben gyakorlatilag végig éreztem azt, ahogyan elszáll belőlem az élet. Mostmár másodszor álmodok ilyet, és iszonyúan megrémiszt. Nem az hogy ilyet álmodtam, hanem hogy ennyire durván részleteibe ment a dolog. Persze egyáltalán nem állítom, hogy teljesen hiteles és valóban így távozik el valaki, de azért nagyon durván hatott.
2010. jan. 16. 06:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%

Én is álmodtam már ilyet és olyat is, hogy valaki mellettem hal meg, fogom a kezemben nézem a szemeit és látom szabályosan ahogy a lélek elhagyja!

És a legdurvább, hogy a kezeimben éreztem, azt a testet, hogy már semmit nem ér!

Amúgy amikor magamnál álmodtam még azt is éreztem merre haladok, hogy még ide-oda "benézek" szertteimhez, és iszonyat nyugodt-boldog vagyok!

Talán az emberi ego pár perces halála volt, DE GYÖNYÖRŰ!

2010. jan. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Funktasztikus ***** válasza:
89%
igen és borzasztó:/
2010. jan. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Funktasztikus ***** válasza:
85%
második vagyok de nem ugy hanem ahogy az elözö érti hnem meghaltam és megint ....
2010. jan. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
én idáig nem,de annál többet menekültem farkasok elől:)
2010. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de nekem tetszett. Zombik elől menekültem, és egy torony tetején találtam magam, hát gondoltam akkor inkább fejbe lövőm magam, majd éreztem ahogy lezuhanok, és mérhetetlen békesség és "napfény-érzés" töltött el. Meg még biztos volt 1-2 ilyen.


Örülj, hogy nem lidércnyomás volt, na az borzasztó! Többször is volt és mindig hasonlóan rettenetes.

2010. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%
Igen; egyszer vámpírok öltek meg.
2010. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Igen, még régebben az exem lőtt le egy nyílpuskával...láttam magam elvérezni, láttam ahogy sarkonfordul és otthagy az erdő közepén...nagyon rossz volt ):
2010. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
56%
Haltam igen és úgy is maradtam, nem keltem fel többé.
2010. jan. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%
Igen, és kívülről láttam magamat és a családot. És a család azon veszekedett, hogy nem hagytam rájuk semmit örökségül.
2010. jan. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
88%

én pont most éjjel majdnem.


biciklivel mentem át egy forgalmas úttesten, balról jobbról busz, mindkettő előtt sikerült átérnem a másik oldalra, de eléggé necces volt...

2010. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!