Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Haltatok meg már álmotokban?

Haltatok meg már álmotokban?

Figyelt kérdés
Elnézést, lehet, hogy a kérdés nem a legjobb helyen van, de talán mégis. Ti éltetek át már olyan, hogy megölnek álmotokban, és szabályosan érzed, ahogy kimegy belőled az élet? Én két napja álmodtam azt, hogy lelőttek, és csak feküdtem a földön tehetetlenül és megrémülve, miközben gyakorlatilag végig éreztem azt, ahogyan elszáll belőlem az élet. Mostmár másodszor álmodok ilyet, és iszonyúan megrémiszt. Nem az hogy ilyet álmodtam, hanem hogy ennyire durván részleteibe ment a dolog. Persze egyáltalán nem állítom, hogy teljesen hiteles és valóban így távozik el valaki, de azért nagyon durván hatott.
2010. jan. 16. 06:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
56%

Igen, egy nyaktilóval végeztek ki és kivülről láttam utána a testemet. Nekem tetszett :)

Legutóbb azt álmodtam, hogy a kivégzésemre készülök vissza a fegyházba, na az viszont rossz volt.

2010. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
64%
egy álmos könyv szerint álmodban meghalni szerencsét jelent vagy valami várató jó eseményt.de ha bak kcske kerget álmodban vagy zuhansz akkor jobb ha ráveszed a tudatod h felébredj különben télleg meghalhatsz álmodban:Sa szó legszorosabb értelmében.
2010. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
86%

Egy időben pont azon filóztam, hogy sok esetleírás szerint nem is olyan vészes meghalni, szinte jó érzés, stb. stb. Szóval "áteshettem a ló másik oldalára" és ezt követő éjjel alaposan meg lettem leckéztetve. Azt álmodtam, hogy valami bányában vagyok társaimmal (nem tudom miért) és ránk omlott valami homok és elkezdtem lassan fuldokolni, közben értékeltem és sajnáltam az életemet. Iszonyúan realisztikus volt, és annál jobb volt újra élni, lélegezni.

(Azóta sem volt ilyen és nincsenek légzési, alvási problémáim.)

2010. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
86%

Nekem egyszer volt olyan, hogy valami munkatáborhoz hasonló helyen voltam, ahol egy telefonálásért lelőttek. Kihurcoltak törölközőben az udvarra és egymás után kb. 8 embert kivégeztek - velem együtt. Nem láttam kívülről magam, abból a szemszögből láttam az utánam következőket, ahogy ott fekszem a földön. Ez előtt volt még egy álmom amiben meghaltam, abban éreztem ahogy egymás után vagy tízszer meglőnek. Borzasztó volt, tehetetlennek éreztem magam, küzdeni akartam, de nem sikerült.

Egyébként én azt hallottam, hogy ha látod magad meghalni álmodban, akkor valóra válik. Meg azt is, hogy ha elmondod, akkor nem válik valóra. :D Mindenesetre én még élek. =)

2010. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer én azt álmodtam, hogy meglőtt egy pasas... Elestem, erre ő tárat cserélt és belém lőtt még kettőt-hármat... :/ Nem volt kellemes utána felébredni, de sokkal ijesztőbb, amikor mást látsz holtan álmodban. :(
2010. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
79%

Igen, egyszer lenyilaztak, és láttam, amint a testem felé emelkedek...

És egyszer engem is lefejeztek nyaktilóval, egyáltalán nem volt borzasztó

2010. jan. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
11:10 - Az álmoskönyvek csak játék, de nem szabad komolyan venni, amit írnak.
2010. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
én egyszer álmodtam, hogy egy föld alatti cellában vagyok (mint az ilyen középkori filmekben), és ott van e hatalmas lyuk a hasamon, amin át lehet látni, és haldoklom, és épp egy karddal akarták levágni a fejem, aztán szerintem felébredtem, bár nem emlékszem, elég rég volt már.
2010. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Többször is haltam meg, egyszer estem lefele de nem keltem fel mikor a végére értem, és paff, annyit láttam hogy én felkelek, és látom a kihűlt testemet, egyszer pedig pisztollyal fejbelőtték és utána csak vakító fehérséget láttam és végtelenül boldog voltam :(
2010. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
En is szoktam azt almodni, hogy megtudom pl hogy gyogyithatatlan beteg vagyok, es rettenetesen elkeseredek. De utana olyan jo felebredni!!!!:D
2010. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!