Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Haltatok meg már álmotokban?

Haltatok meg már álmotokban?

Figyelt kérdés
Elnézést, lehet, hogy a kérdés nem a legjobb helyen van, de talán mégis. Ti éltetek át már olyan, hogy megölnek álmotokban, és szabályosan érzed, ahogy kimegy belőled az élet? Én két napja álmodtam azt, hogy lelőttek, és csak feküdtem a földön tehetetlenül és megrémülve, miközben gyakorlatilag végig éreztem azt, ahogyan elszáll belőlem az élet. Mostmár másodszor álmodok ilyet, és iszonyúan megrémiszt. Nem az hogy ilyet álmodtam, hanem hogy ennyire durván részleteibe ment a dolog. Persze egyáltalán nem állítom, hogy teljesen hiteles és valóban így távozik el valaki, de azért nagyon durván hatott.
2010. jan. 16. 06:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Savval maratták szét a testemet, de aztán rájöttem, hogy game over és kicsit korábbrol folytattam a történet álmodását de utána sarokba szoritottak és lelőttek =( A halált sosem álmodtam meg, az előjátékát sokszor.
2010. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyszer homlokon lőtt valaki, akkor egy villanásnyi éles, pillanatnyi őrjítő fájdalmat éreztem és... forróságot. Mintha lyukat akarna valami égetni belém. Váh. Másodszor pedig elektromosságot vezetett belém ugyanaz az álombéli szereplő, egyre többet [nem villamosszékben, nem emlékszem hol ültem/álltam, de hát... jaj], míg végül minden porcikám zsibbadni kezdett.

Ezek után mindkét esetben egy ilyen... "nemlétezős" állapotba kerültem. Azaz, nem nevezhetem fénynek, sem sötétségnek, sem feketeségnek a közeget. Színe sem volt. Nem lebegtem, nem figyeltem magam kívülről, csak... "nemléteztem". Sem hideg, sem meleg nem volt. Valós idő szerint biztos eltarthatott néhány percig.

Egyébként nem félek/örülök, ha visszagondolok rá, felidézem, az emlék kifejezetten semleges...


Ami a legfurcsább az egészben, az az, hogy utána hiába próbáltam meg felidézni, milyen ingerek értek előző nap, mit láttam a tévében, ami csak tudat alatt ragadhatott meg, mit olvastam vagy meséltek nekem... Semmi "forrás" nem akadt, még az előző napokból sem. Hmm.

Annyit mondott a tesóm, akivel egy szobában alszom, hogy az egyik ominózus éjszakán lefejeltem a falat és a az ágy védődeszkáját, majd nem mozdultam meg sokáig.

2010. jan. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
Kb havi rendszerességgel van olyan álmom, amiben meghalok. És megértelek, én is gyakran megrémülök ezektől, mert én is érzem ahogy elpárolog belőlem az élet. A legdurvább ilyen típusú álmom az volt, amikor fejbe lőttek, és éreztem ahogy a golyó keresztül megy a fejemen és folyik a vér az arcomon.
2010. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Többször is álmodtam már meg, hogy meghalok. És szinte mindig agyvérzésben. (Lehet ez egy jel?:S:S) Olyankor érzem a nyomást a fejemben és elkezdek zsibbadni aztán sötétség és rögtön felébredek. Azért nem jó érzés. :S
2010. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk nem az volt a rossz álmomban, hogy meghaltam, nem volt fájdalmas, sőt, inkább megnyugtató, azóta nem félek a haláltól, a rossz inkább az volt, hogy a családot nem én érdekeltem, hanem az örökség.
2010. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Igen, elütött egy autó.
2010. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Egyszer egy számomra ismeretlen nő leszúrt a szobám közepén egy hatalmas késsel, de nem is éreztem a kést hanem elfeküdtem az ágyon és énb is azt a megnyugvást éreztem, ami kifejezetten jó volt.
2010. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
100%

01-16 13:26: Íííííí, basszus.


Engem is lőttek már szembe, fejbe (akkor 40 fokos lázam volt, és hallucináltam az ágyam mellé egy pasast, aki a fejemhez szorított egy pisztolyt, és meghúzta a ravaszt, de fel is ébredtem azonnal, iszonyú volt), és volt olyan is, hogy menekültem, és kiugrottam az ablakon, mivel tudtam, hogy csak egy álom, és így szabadulhatok meg. Azt tudom, hogy drukkoltam, mint a hülye, hogy csak ébredjek fel, mielőtt leérek... (Azt hiszem, valami felhőkarcoló 50. emeletéről ugrottam ki.) Általában minden esetben félelmetes vagy szomorú volt a halálélmény.

2010. jan. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Én is álmodtam már, hogy meghaltam. Itt a sztori: Ülök a nappaliban, egyszer csak hatalmas villanás. Kinézek az ablakon és látom, hogy egy bazi nagy robbanás történt tőlünk kábé 2 kilométerre. Olyan volt, mint egy atombomba, de nem volt olyan fényes. És egyre csak közeledett a robbanás, végül elért. Nem fájt, semmi. Aztán elszálltam (önakaratomból) az iskolámba (?), és ott megszólítottam az osztálytársaimat. Nem válaszoltak. Gondolom nem hallottak meg. Látom, hogy a szomszédom is el van veszve. Kérdezem: te is meghaltál? Azt válaszolta: igen. És felébredtem.
2010. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Velem volt egy időszak, mikor több napon keresztül megöltek álmomban. Sőt, volt hogy nyomozó voltam, és úgy ölt meg bevetés közben egy bűnöző.
2010. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!