Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szoktad olvasni az ezotéria...

Szoktad olvasni az ezotéria rovatot is?

Figyelt kérdés
A természettudomány és az ezotéria szorsan összefonódik, kiegészítik egymást és gyakran bizonyítják egymást. A természettudományok mellett szoktad-e olvasni ha igen milyen időközönként az ezotéria kategóriát? Ha nem, miért nem ?
2012. aug. 14. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
43%
Aha én olvasom... :)
2012. aug. 15. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Alaque ***** válasza:
81%
Egyébként Ezotéria rovatban tényleg vannak húzós esetek. Meg a Vallás rovatban is.
2012. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
16%
azért az agykontroll az részben tudomány is
2012. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
Röhögni, oltani, szörnyülködni, szoktam odajárni. De csak ha nagyon rossz kedvem van. Mára már viccesebb kategóriává nőtte magát, mint a Humor.
2012. aug. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Alaque ***** válasza:
84%
Utolsó kettőnek igaza van. Hogy az agykontroll hogyan került oda, azt én sem értettem, először.
2012. aug. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer- kétszer belenéztem, de olyan döbbenetes m.rhaságok vannak benne, hogy nem hittem a szememnek.

Szerencsére ennek a természettudományokhoz semmi köze nincs.

2012. aug. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam olvasni. Ott is vannak érdekes kérdések, vagy olyan eszmefuttatások, amiket érdemes elolvasni, szerintem. Persze emellett vannak bődületes ökörségek is, amiket csak olyankor olvasok, ha épp nagyon unatkozok, hogy legyen min egy jót röhögni :P De hülye kérdések is előfordulnak a többi kategóriában is.
2012. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam olvasni, kb. azért, amiért a 16-os és a 17-es válaszoló is írja...

Persze, komolyan veszem, hogy a reptoid parancsnok is oda írogat.... Na most komolyan...

2012. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 delusion ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer nem néztem még be oda. :D
2012. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%

Én is csak röhögni megyek fel oda :D

,,Most jön ET! Meneküljünk!"

,,Megmozdult a függöny, akkor most itt van a nagyapám szelleme? Hogy keressem meg vele a kontaktust?"

,,Ha az ember lelke megtisztul, meggyógyil a betegségtől!"


Komolyan, agymosás az egész. Vagy csak 7 éves gyerekek irogatnak oda...Nagyon gáz az egész. Persze csak a mi szempontunkból, akik szeretnek tényekben hinni!


Az egy ekkora hülyeség, hogy a tudomány is egy vallás! Ugyan már! Gondolj bele, tudomány az építészet is, és egy vallásból nem tudsz 60 emeletes tornyot vagy óriási hidat építeni! De a szellemek sem gyógyítják meg az embert, hanem gyógyszerek kellenek hozzá! És nem csak manapság van tudomány, régen is volt, csak nem ennyire volt központi téma. Már az ókori görögök is tudtak számolni, és bonyolult feladatokat kellett megodaniuk mondjuk a csatornázás kiépítésére (matekfakton tanultuk). és a filozófia? Az is tudomány! Az is volt régen. Csak azt sajnálom, amikor a k9zépkorban enm engedték őket kibontakozni. Lásd a ,,A Nap forog a Föld körül és lapos a Föld" hülyeségeket már rég megcáfolták a tudósok, de a valüődi vallás nem engedte. Ez gáz! Még hogy a tudomány az is vallás, hülyeség! Pont hogy ellentmondanak egymásnak!

2012. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!