Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 2012-ben történni fog valami...

2012-ben történni fog valami a Föld népességével?

Figyelt kérdés

Kifejtve itt találod: [link]

A mayák jövőbe is láttak, ÉN ELSZISZEM AMIT ÍR...


2009. ápr. 21. 22:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha ez tényleg be fog következni, akkor lehet, hogy végleg lehúzhatjuk a rolót! Nem hittem volna, hogy valaha is bekövetkezik ilyen az életem során, biztos nem lesz kellemes ettől meghalni..., de ha a jó oldaláról nézzük a dolgot, akkor felfoghatjuk, úgy, hogy közelről láthatunk egy titokzatos bolygót, még űrhajóba sem kell szállnunk!:D Ilyen nem mindenkinek adatik meg!!!:)
2009. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát igen...lesz/van vlmi...disznó-, madárinfluenza, AIDS és a rák...ezek simán elegek ahhoz, hogy a népességet lecsökkentsék...:SSS
2009. máj. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

Hát ez szerintem már megint legalább akkora kamu mint a többi világvége-mendemonda, vagy még nagyobb!

Inkább szerintem az fog csak történni 2012-ben, hogy majd a januári 30 fokos hőségben úszkálunk a szabadstrandon, aztán futunk a menetrend-szerinti tornádó elől.:D Mert ugye a globális felmelegedés sokkal reálisabb probléma, mint a különböző internet-szeméttelepi teóriák, amikre semmi tudományos alátámasztás sem szolgál! Az ilyet csak akkor kell elhinni, ha már a saját szemeddel is látod az égen.:)

2009. jún. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Pont elôbb olvastam 1 cikket amibe az volt írva hogy 300 év idôeltolódás van ,mer a kôzépkorban300 évet betoldottak és akkor a 2012-es világvége csak 300 év múlva lesz,és ha nem vagyunk valami szuperhôsôk akkor azt már úgysem éljuk meg.Nézzetek utánna a net-en!
2009. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Az egész arról szól, hogy a majáknak két naptárjuk volt. És az egyik 2012-ben fog lejárni. EZ olyan, hogy mi is mondhatjuk, hogy 3ezer év múlva vége lesz mindennek, de attól nem biztos, hogy így lesz. Az emberi butaságot kihasználva meg magát a fantáziát, mindent kitaláltak, ( hogy vajon mi történhet majd) film-könyv stb. Te is és más is mást talál ki arra pl hogy mi lesz egy év múlva...
2010. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!