Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi fog történni 2012 ben?

Mi fog történni 2012 ben?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi fog történni 2012-ben.

Ki mit tud a hiedelmekről ?


2010. ápr. 17. 02:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Végre megszűnnek a maja naptárral kapcsolatos hülye kérdések!!!


Már tonnányi anyagot írtak róla - ha bármiféle keresőbe beírsz akár egy szót, jön legalább egy millió találat.

Ha még a "cáfolat" szót is beírod, biztos kapsz pár ezer korrekt leírást erről is.


Muszáj sötét babonákat terjeszteni?

Semmiképpen nem lehet ezt elkerülni?

2010. ápr. 17. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Még azt sem tudja senki,hogy egy hónap múlva mi fog történni!
2010. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Még ha igazak is lennének a maja jövendölések akkor sincs miért, tartanunk, mert az a bizonyos 2012 csak 300 év múlva következne be. Olvasd el Heribert Illig: Kitalált középkor című könyvét, ami a világ legnagyobb történelem hamisításáról szól.Egyszerűen meghamisítottak 300 évet a történelemben. [link]
2010. ápr. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
apokalipszis
2010. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utána írtam be a keresőbe, sorry ! :)
2010. ápr. 17. 13:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem erről a "világ vége" dologról,hogy ez csak a véges emberi agy váladéka.Egyáltalán mit értünk "Világ" alatt?Az emberi tásadalmat?AFöld nevű bolygót?A Naprendszerünket?A Galaktikánkat?Vagy az egész Világegyetemet?Az emberi társadalom kétségkívül jó úton halad afelé,hogy kipusztítsa saját magát.Hogy ez mikor lesz?Holnap?Holnapután?2012-ben?Ezt senki sem tudhatja,de előbb-utóbb biztosan be fog következni.De ez nem jelenti azt,hogy az egész Világegyetemnek vége lenne,hiszen ez a végtelen,komlex és hihetetlenül bonyolult rendszer nem az emberért jött létre.Márpedig a végtelent véges aggyal nem lehet felfogni.Az ember csak egy elképzelhetetlenül parányi kis porszem ebben a rendszerben,de szeretjük azt hinni,hogy minden körülöttünk forog.
2010. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

A "világ vége"....

A faszát.

Jósolták már 2000-re is,meg 2004-re is meg mittom én....

Elég nagy marhaság:S....

Van pár hülye, aki a világ vége hülyeséget terjeszti....

2010. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
De különben nemtudni...
2010. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
78%
Nos, a kínai csillagászok és az európai csillagászok miért nem jelezték előre? Nem hiszem el, hogy X száz éve a maják már tudták, de a történelem többi csillagásza valahogy elsiklott emellett? Nekünk minden év végén lejár a naptárunk, még sincs világvége szilveszterkor. A másik, hogy nekünk is van Időszámítás előtti és utáni dátumunk, "0-ban" a naptárváltáskor még sem volt világvége :) Ha te most elkezdenél írogatni valami marhaságot a jövőről, akkor bőven lenne ideje "valóra válni" pár ezer év alatt. Amúgy bármikor belénk csapódhat egy kisbolygó vagy bármi más, akár 2010-ben is :) Szóval élvezzétek az életet, és szeressétek egymást :)
2010. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én sem hiszek a világ végében de ha már az ősi indiánok, Nostradamus, a Maják is azt mondták valami új lesz nem világ vége, a sok hülye apokalipszist terjeszt és a még hülyébek tovább mondják róla hogy "igen az lesz" gondolkodás nélküSzerintem valami szokatlan esemény lesz de hogy mi azt nem tudom, több ezer oldalt olvastam ezzel kapcsolatban. Higyétek el. Lesz valami de nem világ vége
2010. ápr. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!