Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » 2012-ben történni fog valami...

2012-ben történni fog valami a Föld népességével?

Figyelt kérdés

Kifejtve itt találod: [link]

A mayák jövőbe is láttak, ÉN ELSZISZEM AMIT ÍR...


2009. ápr. 21. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy kataklizma következne be. De a maják tényleg okosak voltak, tanulhatnánk tőlük.


Azt pedig mindig is tudtuk, hogy a mi hivatalos történelmünkkel is van valami baj, hiányzik belőle valami.

2009. ápr. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

2012-ben decemberben lesz egy bolygóegyüttállás, a változás már rég elkezdődött...

Sok politikai botrány, háborúk, terrorcselekmények, egyre zavarosabb időjárás, magasabb átleghőmérséklet, gyengülő mágneses mező...

És érdekes, hogy egyre több ember foglalkozik okkultizmussal, ezotériával, egyre több indigó és kristálygyerek születik...

2009. ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

A világvége mindig sokak fantáziáját megmozgatja, de végül aztán valahogy mindig elmarad (érdeklődés hiányában?).


Már Jézus _életében_ is közvetlen közelre várták a világvégét. Eleinte ezért se nagyon írtak le bármit is a tanításaiból, mert minek, hisz' nemsokára úgyis vége mindennek. De amikor aztán csak teltek az évek, és nem lett semmi, észbe kaptak, hogy hát most már nem ártana lejegyezni a dolgokat, biztos, ami biztos.


Aztán 1000 előtt is rettegett mindenki, hogy na majd most. Hát meg is alakult Magyarország, de ez volt a legnagyobb Istencsapása, ami bekövetkezett.


2000 előtt is ment a para, hogy na majd most. De még a villanyórák sem bolondultak meg.


Most épp 2012 az aktuális mumus, ami valszeg csak azért nem csupa nulla, mert a saját időszámításunk szerint mérjük, de a maja szerint ugyebár az is megint csak nulla.

Kíváncsi leszek, 2013-tól melyik lesz majd az új dátum. Rémlik, hogy asszem 2063-64 környékére várnak valami katasztrófameteort vagy kisbolygót, vagy nemtommit... Aztán majd nyilván azutánra is lesz valami.


Ez már csak így van. Egyesek úgy látszik, nem tudnak olyan világban élni, ahol nincs mitől félni.

2009. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mindenki röhög egyet, hogy már megint beijesztették a népet :D Vagy ha mindenki nem is, majd én nevetek helyettük (;
2009. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
33%
igen...többen leszünk!:D
2009. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
is-is sztem van venne vlmi, de a többség úgy is csak legyint 1et mert már oly sokszor riagatták ezzel az emberiséget...
2009. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

szerintem ez a 2000-es világvége egy nagyon nagy baromság volt. Attól hogy évezredváltás nem tőle tartani szerintem.

De ami a mayákat illeti: ők azt is a jövőben látták hogy jégkorszak lesz, volt is, azt is hogy atlantisz elsüllyed, el is süllyedt.

Meg már a rádió is mondta pont tegnap (azért állítottam ki ezt a kérdést)hogy egy amerika tudós, csillagász a napkitörésre vet, akkor lesznek gondok a Földön, egy valami történni fog a Földön kívül, már nem tudom hogy mi, és ez az egy változás úgy játszódik le a világűrbe mint amikor egy dominót meglöksz, és az ellök 100-at, 1000-et.Felborul a naprendszer egyensúlya...

2009. ápr. 22. 15:53
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Tsz...

Kozmikus jelenségek tényleg lehetnek, de nem hinném, hogy ennek itt bármi súlyosabb kihatása lehetne. Maximum bezavarja kicsit a tv- és rádióadásokat, vagy az elektronikákat úgy általában, esetleg egy darabig megkavarja az időjárást (ami már amúgyis elég lökött) vagy ilyesmi (katasztrófákból is van már elég szintúgy). Aztán lecseng, és annyi.


Mit vársz?


Ha meg mégis történne bármi súlyosabb, nos, úgyse tudunk tenni az égegyadta világon semmit. Nem tudunk elmenekülni a Földről, beásni se fogjuk magunkat, tehát bármi is lesz, itt leszünk és szembenézünk vele. Ha nem éljük túl, hát egy gonddal kevesebb, ha meg igen, akkor megint csak nincs miért aggódni.


Szóval akkor miről is beszélünk?

2009. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Igazad van neked is... szembe kell vele nézni, úgyis túl van népesedve a Föld, nem baj hogyha kicsit megcsonkítódik :P. Mégha megtizedelődne a Föld az még talán, de az 1/3-a vagy 2/3-a ne, mert akkor megint gondok lesznek.

Mjad lesz valahogy...

2009. ápr. 22. 21:28
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a cikk is nagyon érdekes.

2009. ápr. 22. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!