Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ciklotron alkalmas hajtóműnek?

Ciklotron alkalmas hajtóműnek?

Figyelt kérdés
Lawrence-é? Mekkora sebességgel távoztak a részecskék ?
ma 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkalmas, mert nem arra lett kitalálva.


Amúgy meg volt már itt egy hasonló agymenésed - tehát szépen kérlek, szólj a kezelőorvosodnak, hogy emelje a napi gyógyszeradagodat!

ma 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne?
ma 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ötlet nem teljesen téves, csak úgy kb. 99,99%-ban. Valóban kísérleteznek ion hajtóművel, de az más elven működik. A ciklotron teljesen alkalmatlan erre a célra. Kőbaltával is lehet fogat mosni, de a fogkefe célszerűbb.
ma 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!