Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerinted mi volt az ősrobbaná...

Szerinted mi volt az ősrobbanás előtt?

Figyelt kérdés

aug. 25. 15:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
42%

Tegyük fel nincs pénzed.

Kapsz egy ötezrest.

Van pénzed de van 5000 Ft tartozásod. Tehát még mindig nincs pénzed. Az ősrobbanás előtt azért volt semmi mert most is az van, semmi.

aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

EZ így nem biztos.

Ha az ősrobbanás előtt is volt valami, akkor:

- vagy az van most is,

- vagy pedig több is van, csak egy része nem a mi világunkban.

aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Veteránmacska ***** válasza:
0%
A ti érvetek is ugyanúgy hit, és konteo, tudósok sem tudják! és Azért mert van benne egy kis tudományos maszlag, attól még nem voltatok ott! Ez olyan, hogy nekem is ugyan úgy lehet igazam, mint nektek! De úgy pontozzátok lefelé az embert, mintha ti érvetek 100% tény lenne
aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Alex Fly ***** válasza:
91%

Az idő az ősrobbanással jött létre (az volt a T=0 pillanat), így az "előtte" értelmezhetetlen, ugyanis annak csak az időben van értelme, ami akkor jött létre.

A kérdésed logikailag ugyanannyira hibás, mint ha azt kérdezném, mi ban a Föld északi pólusától északra..

aug. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

Veteránmacska: te élvezed, hogy minden tudományos kérdéshez egetverő baromságokat írsz?

SENKI nem mondta, hogy bármit is TUDNÁNK az ősrobbanás előttről!

Amit itt olvasol, azok feltevések! Inkább az ezóban kellett volna kérdezni.

aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%
Már nem tudom, hogy kitől hallottam (hogy fizikus volt, vagy csak annak mondta magát, nem tudom). Azt mondta, hogy ilyen energiapontok bárhol és bármikor, akár egy embernek a gyomrában is létrejöhetnek, és felrobbanhatnak Univerzummá, és amennyiben úgy alakulnak a fizikai törvények, hogy az antianyag vagy az anyag többségben legyen, akár meg is maradhatnak anélkül, hogy tudnánk róla.
aug. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
A világ egy illúzió, de nagyon meggyőző. Einstei.
aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!