Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Szerinted mi volt az ősrobbaná...

Szerinted mi volt az ősrobbanás előtt?

Figyelt kérdés

aug. 25. 15:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
11%
Az első csillag is robbanás útján jött létre. Valószínüleg valami olyan örökéletű részecske, amit még nem ismerünk és lehet sosem fogunk.
aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Én logikailag nem tudok elvonatkoztatni a nagy reccs és ezáltal a ciklikus univerzum elméletektől, habár azt elfogadom, hogy a jelenlegi tudásunk szerint nem ez tűnik helyesnek.
aug. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
#3 Attól hogy valami logikusnak tűnik még nem biztos hogy igaz és lehetnek olyan dolgok amit nem tudunk elképzelni
aug. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%
#4 Végülis ezt írtam én is, de kösz a megerősítést, sokat jelent...
aug. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
A jelenlegi ismereteink szerint (Hawking és Penrose modellek) alapján nem lehet róla információnk mert egy szingularitás jött létre. Nem azonos a fekete lyukak szingularitásával, csak matematikailag hasonló. Ez "elvágta" azt a lehetőséget, hogy megtudjuk, hogy mi volt előtte. Kb. mint amikor a számítógépen letörölsz mindent nagyon alaposan és nyomsz egy nagy reset gombot.
aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Az ősrobbanás előtt az univerzum kvantummechanikai állapotban létezett, egy kis "világmag" volt, ahogyan az egyik tudományos író fogalmaz.


Ha a kérdés arra irányul, hogy a világmag hogy került oda, arra három lehetőséget látok.


1. Mindig ott volt, öröktől fogva.

2. A tökéletes semmiből ott termett.

3. Valamiféle Isten/magasabb intelligencia rakta oda.

aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Hatos: ez lehetséges - de az is lehetséges, hogy valamivel nagyobb volt, pár méteres, és akkor megmaradhattak benne az előző világ nyomai.

Egyelőre ezt nem lehet eldönteni.

aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 krwkco ***** válasza:
0%

"Szerinted mi volt az ősrobbanás előtt?"

Én nem tudom. Szégyellem is magam emiatt.

Ami a legvalószínűbb, hogy egy megafonba bemondták, hogy "Vigyázz, robbantás!" És háromszor tülköltek. Azért gondolom, mert ez a szabályos. Így kell csinálni!

aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Veteránmacska ***** válasza:
0%
Szerintem egy üres DIMENZIÓ a sok közül. Egy anyagi nélküli kitöltetlen üres DIMENZIÓ, amiben más DIMENZIÓból át szivárogttak a fotonok,elektronok sötét anyag segítségével, (Előbb a sötét anyag szivárgott át) halmas atom energia kökettel, amik súrlódás hatására, atomokká alakultak, az atomokból a súrlódások ból különböző fizikai anyagok pl. hélium stb. és minden jött magától a tágulást ez a sötét energia Mozgatja még mindig. Tehát az én Koneóm az, Hogy nem magától jött létre,hanem elindítottak egy másik DIMENZIÓ ból energiát ebbe dimenzióba. Például a mennyországból.
aug. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Veteránmacska ***** válasza:
0%
Kérdező: tehát én azt gondolom, hogy előtte egy üres dimenziót volt, egy nagyon apró valami amit nem tudunk felfogni mármint a DIMENZIÓ fogalmát. Én azt gondolom, hogy egy felsőbb isteni alkotó hozta létre ezeket az üres dimenziókat. hogy aztán önmagából betöltse. És ez az alkotó a teremtő, aki nem fizikai formai. hanem szellemi, így logikus azt gondolni. hogy a teremtő, az Otthonából tette a hatalmát, a fényét, minden erejét, ide ebbe a dimenzióba hogy kiteljesedjen műve, hogy ezt meg alkothassa, Ezt a csodálatos, fizikai univerzumot.
aug. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!