Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik olyan kreocionista...

Létezik olyan kreocionista aki érti evolúciót, de olyan érveket tud felhozni ellene ami elgondolkodtató? Én láttam egy pár videot ahol igen elgondolkoztam. Vannak itt kreocionisták?

Figyelt kérdés

aug. 16. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Egyrészt ez csak a probléma szőnyeg alá söprése, nem érv. Ugyanolyan semmitmondó "érv", mint amikor valaki bizonygatni akarja valami tudományos megalapozottságát a Bibliaból, és amikor kiderül hogy valójában teljesen tudománytalan az elképzelése, akkor közli hogy de akkor is lehetséges, mert Isten csodát tett és kész, akkor is igaza van...

Mellesleg így se egyeztethető össze a valósággal pl a teremtés sorrendje, az élőlények készre teremtettsége, stb.

aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
Ez mitől TT kérdés, miért a TT rovatban van?
aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Angol:


A srác egy phds biológus.

Nem fiatal földes, de hívő.

A videóban a szalmabábérvelés ellentéteként összszedi a kreacionisták legjobb kérdéseit.


[link]

aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Tevenyereggyarto ***** válasza:
100%

#13


Clint ugyan remek fickó, de nem teljesen felel meg a Kérdező kérésének mert nem tagadja az evolúciót, pont ellenkezőleg. Hívőnek hívő, ez igaz. S ilyen embereket lehetne gyűjteni bőven akik értik az evolúciót és hívők. De olyan aki érti és tagadja nem igazán, legalábbis én sem láttam olyat soha.

aug. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
83%

Nincsenek itt kreacionisták, mivel a kreacionizmis egy hazugság.

A tudomány rovatban meg inkább igazságkereső emberek vannak.


Te viszont visszamehetnél már a vallás topikba, ahonnan jöttél ide, provokálni.

Tegnap itt cirkuszoltál:


https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!