Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Létezik olyan kreocionista...

Létezik olyan kreocionista aki érti evolúciót, de olyan érveket tud felhozni ellene ami elgondolkodtató? Én láttam egy pár videot ahol igen elgondolkoztam. Vannak itt kreocionisták?

Figyelt kérdés

aug. 16. 11:06
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
egy jol informált kreocionista értelmesebb és okosabbnak tartom mint egy sima evolucionista okoskát mert még a teológiához is értenek.
aug. 16. 11:07
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a megértéssel eljutnának az elfogadásig, így aligha.
aug. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan szeretnél tanulni, akkor egyrészt olvasd el azt a 2 kérdést, ami erről a napokban volt itt.

Ha utána még marad kérdésed, azt tedd fel.

Videót inkább ne. Írd le pár szóval.

aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1

Az remek, te nem értesz az evolúcióhoz, ezért bekajáltál valamilyen BS kreacos "érvet", majd ebből az jön ki, hogy az "evolucionalisták" hülyék.


Az evolúció nem vallás, nincs oyan evolucionista. Ez egy tudományos elmélet, ami azt jelenti, hogy nagyon sok mindent értünk és nagyon jól alá van támasztva. Mindegy mennyire szofisztikáltan van megfogalmazva az ellenérv, a kiderül róla, hogy hülyeség. Csak ehhez kicsit érteni kéne a dolgokhoz.

aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

De még mindig jobb eset, ha valaki a megértés szándékával jön ide.

Ezért mondtam, hogy olvassa el az előző írásokat, ott elég jól le lett írva sok minden.

aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak olyan van aki ezt hiszi magáról
aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan írd le mi az amin elgondolkodtam.

Lehet itt kapsz rá valaszt

aug. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 sadam87 ***** válasza:
100%

"Létezik olyan kreocionista aki érti evolúciót, de olyan érveket tud felhozni ellene ami elgondolkodtató?"

Elvileg létezhet, de én még sosem találkoztam olyannal, aki akár az egyik feltételnek megfelelt volna.

"Én láttam egy pár videot ahol igen elgondolkoztam. "

És olyat, ami arról szól, hogy hogyan működik az evolúció (de tényleg, nem olyat, ami arról szól, hogy a kreacionisták szerint hogyan működik) láttál már?


#1

A kérdésnél még bizonytalan voltam, hogy ez tényleg egy komoly kérdés, vagy csak egy újabb kreacionista agymenés (az alapján még bármelyik lehetett volna). Rendes tőled, hogy rögtön az első kommenteddel tisztáztad, hogy a másodikról van szó!

"egy jol informált kreocionista értelmesebb és okosabbnak tartom mint egy sima evolucionista okoskát mert még a teológiához is értenek."

Az "is" szó itt meglehetősen feleslegesnek tűnik. (De sokuk még a teológiához sem ért.)

aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
100* leírtam már, hogy a kettő simán elfér egymás mellett. Az idő relatív és ahonnan származik a teremtés elmélete, ott lehet valóban csak pár nap telt el. Ez az, amire a sok okos köpni nyelni nem tud.
aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9

Mond hogy viccelsz!😃

aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!