Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van értelme ennek az egész 50...

Van értelme ennek az egész 50 forintos üveg visszaváltósdinak?

Figyelt kérdés
Most tényleg ettől a pár műanyagtól fog a föld 1000 évvel tovább élni, kevesebb faj fog meghalniy nem lesz globális felmelegedés és társai vagy az egész csak üzlet?
júl. 26. 14:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
#10 - itt azon van a lényeg, hogy a slendriánok által eldobált palackokat visszük vissza, na meg a nem visszaválthatókat tapasztjuk fel visszaváltós vonalkódokkal!
júl. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
0%
Ez a vehetsz belőle két Kőbányait, vagy bár akármi vackot, jól jellemzi hogy nem tudjuk megérteni az alapvető problémát. Persze egyének szintjén jónak bizonyulhat bármilyen sötétzöld megoldás. Én javaslom is, hogy nincs más hátra mint előre, csak differenciáltan gondolja végig a (túl)fogyasztását.
júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
30%

"akkor mostantól kétszer fizetjük ki a palack árát, amiből egyet kapunk vissza."

Nem. A termék árában benne van a palack ára, amiből - ha visszaváltod - visszakapsz.

júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 kürtőskalácska ***** válasza:
0%

10-es

Nem 50ft-al drágult pl a víz ára és 50ft-ott kapsz vissza ha vissza viszed az ÜRES palackot.



Te gyakorlatilag azt írtad hogyha kifizettem a vizet majd vissza viszem az üres palackot akkor visszakapom az egész árat.

júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem az egész árat.

Azt kérdeztem, hogy LÉTEZIK olyan termék, amelyik most olcsóbb lett kb. 50 ft-tal? Tehát egy palack árával.

Nagyon nehéz kérdés?

A drágulást külön számolják, tehát van a termék ára, és PLUSZBAN külön van még a számlán 50 ft.

júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
100%

Na, most megnéztem egy terméket.

EGYETLEN FILLÉRREL NEM LETT OLCSÓBB!!!

TEHÁT akkor egyszer megfizeted a termék árát, és a csomagolás árát, mint idáig.

ÉS MÉG EZEN KÍVÜL fizetsz 50 ft-ot, amit visszakapsz, ha visszaviszed.


De a csomagolás árát NEM kapod vissza!!!

júl. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

Tótiában tényleg ott van a számlán a palackok letétje, tehát elvileg nincs plusz nyereség. Viszont sokan eldobálják a letétes palackokat, na meg a letét nélküliek meghekkelhetőek egy vonalkóddal - ez ennek a hobbinak a lényege.


Ügyesen csinálva megvan a napi fagyira, stb. - ráadásul az így kicsalt pénz sehonnan se hiányzik, mert annyi a slendrián eldobáló meg a hibásan nyomott címke!

júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, nekem egyetlen problémám van vele:

a palack árát IDÁIG IS kifizettük.

Mostantól duplán fizetjük, amiből az ügyesek a FELÉT vissza tudják szerezni.

júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 kürtőskalácska ***** válasza:
100%

16-os

IGEN ez a lényeg

júl. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
0%

"a palack árát IDÁIG IS kifizettük."

Mert a palack előállítása idáig is pénzbe került, tehát a termék készítője idáig is belerakta a termék árába.


"Mostantól duplán fizetjük"

Nem, nem fizetjük duplán. Ugyanúgy fizetjük, mint eddig.

Csak aki visszaváltja, az visszakap a csomagolás árából.

júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!