Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mi a tudomány jelenlegi...

Mi a tudomány jelenlegi állása a telepátia létezése mögött?

Figyelt kérdés
Esetleg végeztek valamiféle hiteles kísérletet ezzel kapcsolatban vagy vizsgáltak olyan személyeket akik állítólag rendelkeznek ilyesfajta képességekkel.Előre is köszönöm!

júl. 13. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
#10 Senior Séf - akik együtt élnek, azok sok mindent illetően együtt is gondolkodnak!
júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Itt a megerősítési torzítást érdemes megnézni.
júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

"kóklerség az egész, de ami a feleségem és köztem működik, nem tudom más jelenség számlájára írni"

Nézd, amikor az ebéd után - a munkába való visszatérés előtt - csapok egy kis bevásárlókört - és a feleségem éppen akkor csönget meg telefonon, amikor a DM előtt megállok hónaljstiftet és fogkrémet venni - hogy vegyek fogkrémet és hónaljstiftet, akkor csak annyit mondok neki mosolyogva, hogy wifin össze vagyunk kötve. Itt állok a bolt előtt, és éppen ezt a két tételt akarom megvenni. Holott az igazság az, hogy ugyanabban a háztartásban élünk, és ő ugyanazt a valóságot látja mint én. Hogy kifogyó félben van ez a két tétel. A hívás időpontjának a megválasztását a véletlen számlájára írom. Nincs ebben semmi telepátia, sem ördöngösség.

júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk is működik valami hasonló a feleségemmel, én ahányszor a sexre gondolok neki azonnal megfájdul a feje.
júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Gombanyo12 válasza:
15%

Telepátia – Hogyan érzékelhetjük, ha valaki gondol ránk?

Astronet.hu

[link] › ezoteria › telepatia-hogyan-er...

A telepátia közvetlen információátvitel két, egymástól fizikailag távol lévő személy között, akiket a távolság megakadályoz abban, hogy a hagyományos módon, az ...

júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
27%
Valójában a telepátia nem az, amit többen írtatok, hogy érzed ha gondol rád valaki. A telepátia tulajdonképpen gondolatátvitel, gondolatban tudtok egyással kommunikálni, akár az ország másik végéből is, vagy a túlvilágiakkal.
aug. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!