Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Hallottam valakitől, hogy az...

Hallottam valakitől, hogy az atomok rezgésszáma véges és hogy az Univerzum egy idő után szétesik, ebből mennyi igaz?

Figyelt kérdés

Illetve erről a témáról nem találok sehol forrást vagy információt, ha valaki tud ebben segíteni például szakirodalom formájában, megköszönném.


Az energia nem vész el csak átalakul, ilyenek is jöhetnek.


(Hol és milyen módon lehet szert tenni valamiféle a témát illető előképzésre, ha mérnöknek készülsz de kissé perifériára kerültél az oktatási rendszerben a körülmények és a korodnál fogva.)


2023. ápr. 17. 22:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#11


Nem kötelező olvasni.

2023. jún. 7. 16:14
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Akkor adok egy tippet. Kidobták a machine learningen (gépi tanuláson) alapuló "mesterséges intelligenciát" amit itt érsz el: [link]


konkrétan, ha ezt bedobod neki (igen magyarul is tökéletesen beszél), egy esszét fog neked írni, ami gyakorlatilag 99.9%-ban pontos.


#11-es voltam.

2023. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12


Olyan életet élsz, amilyet csinálsz magadnak.

2023. jún. 7. 19:20
 14/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak olyat csinálsz amit tudsz, sose leszel több annál aki vagy.
2023. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
90%

Esetleg téged! Úgyhogy, csak csínján az ilyesfajta kijelentésekkel, mert a végén még visszafelé sül el...


Egyáltalán tudod-e a szó jelentését?! Aki itt zaklat az legfeljebb te vagy a személyeskedő és nyilvános szexuális megnyilvánulásaiddal együtt...

2023. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#15


Biztosan én vagyok hibás mert nem mersz szembenézni magaddal. Ki más?

2023. jún. 9. 03:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!