Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Miért víz van a víztoronyban?

Miért víz van a víztoronyban?

Figyelt kérdés
Ha a víztorony csak a víz nyomásáért felel, akkor lehetne bármilyen más folyadék is benne, nem?
2021. jún. 2. 21:01
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/236 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legjobb beszólása (a sok közül):

" még akkor is nekem van igazam, ha tévedek,"

2021. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/236 A kérdező kommentje:

"A végéig nem derült ki, hogy mi a kérdező konkrét elképzelése"


Azért nem derült ki számotokra, mert ostobák vagytok és nem vagytok képesek magatoktól rájönni az elméletem gyakorlati megvalósítására. 70-es IQ-val már le lehet rajzolni egy olyan rendszert, amiben felül más folyadék van, mint alul és lehet külön áramoltatni a kettőt.

2021. jún. 4. 18:46
 133/236 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessétek!
2021. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/236 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, mostmár tuti hogy troll! Ennyire súlyosan értetlen csak nem lehet valaki, és még büszke is rá...
2021. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/236 sadam87 ***** válasza:
100%

#128

Kedves elektrontagadó barátom! Kérlek mutasd meg, ki írta le előttem, amit a 82. válaszomban írtam!

Amúgy te meg mindig akkor vagy nagyon okos, amikor az összes tény ellened szól! 😂😂🤣🤣


#132

Így van!!!!! És az autópályán is mindig az összes hülye szembe megy!!!!! De nyugtasson meg a tény, hogy legalább te helikopter vagy.


P.S. Nagyon várom azt a napot, amikor egyszer egy érdemi érvet leírsz. Hát nem a mai volt az...

2021. jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/236 A kérdező kommentje:

A 82. válaszodat már annak ismeretében írtad, hogy tudtad, hogy igazad lesz. 1. válasznak nem bírtad volna ugyanazt leírni.


"Amúgy te meg mindig akkor vagy nagyon okos, amikor az összes tény ellened szól!"


Akkor teljesítmény okosnak lenni, amikor mindenki ellenem szól. Ha csak a csordát követed, azt okosságnak se nevezném, inkább csordaszellem.

2021. jún. 4. 19:25
 137/236 anonim ***** válasza:
100%
A tényekkel és mindenkivel való "csakazértis" stílusú ellenkezést nem okosságnak, hanem hülyeségnek nevezik...
2021. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/236 sadam87 ***** válasza:
100%

"A 82. válaszodat már annak ismeretében írtad, hogy tudtad, hogy igazad lesz."

Komolan érdekelne, te érted-e, amit ilyenkor írsz???

"Akkor teljesítmény okosnak lenni, amikor mindenki ellenem szól."

Tudom, bizonyára az én hibám, hogy túl bonyolutlan fogalmaztam, megpróbálom egyszerűbben.

Én nem személyekről beszéltem, hanem TÉNYEKRŐL. A VALÓSÁGRÓL. Tudod, ez olyan fiksz dolog, amit nem árt figyelembe venni a természettudomáyokban. Persze értem, hogy a te fejedben létezik valami elképzelés, ami számodra tlán még logkiusnak is tűnhet (mondjuk, hogy mi alapján, az sajnos nem derült ki), csak azt a fránya valóságot már megint nem sikerült figyelembe venni...

Jó móka volt ismét. Összesen egy darab válaszodban még sikerült érdemi reakciót is adnod (#36). No nem olyat, ami perdöntő lenne az érvelésed mellet, csak olyat, amit tisztázhattál volna, ha kegyeskedtél volna leírni, hogy mire is gondolsz. (Mondjuk azóta sikerült is ellent modnani neki. ¯\_(ツ)_/¯) De ezt is meg kell becsülni!

Ismét az a szabály, ami eddig! Ha esetleg sikerül bármi érvet leírni az állításod mellett, akkor szívesen reagálok rá. Ha csak az eddigi mocskolódást tudod hozni, az bocs, de nem érdekel..

2021. jún. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/236 A kérdező kommentje:
Te még komolyan azon vagy fennakadva, hogy miért nem keveredik a két folyadék? Leírom, ha szeretnéd, de cserében azt kérem, hogy ne kérdezz több olyat, amire magadtól is rájöhetnél.
2021. jún. 4. 20:05
 140/236 anonim ***** válasza:
100%
A gyíkemberek nem engedik hogy összekeveredjen
2021. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!