Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Van korreláció a szaporodásked...

Van korreláció a szaporodáskedv és az életkedv között?

Figyelt kérdés
Minden élőlényt ideértve.

2020. jún. 3. 20:49
A kérdező szavazást indított:
Igen, erősen pozitív.
Igen, erősen negatív.
Alig-alig.
Egyáltalán nincs.
18 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam a kérdést! Eredetileg ezt akartam volna kérdezni: Van korreláció a szaporodáskedv/életkedv és az agyi fejlettség (IQ) között?
2020. jún. 3. 21:49
 2/5 Mojjo ***** válasza:
@1: Viszont végül teljesen mást kérdeztél, úgyhogy ez már elúszott. Tegyél fel új kérdést, és kérdezd azt, amit eredetileg szerettél volna.
2020. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nagyon jó kérdést tettél fel. Szerintem az az ember, aki pozitív, szeret élni, az bízik abban, hogy az utódja is életszerető lesz, tehát nyogodt lelkiismerettel szaporodik. Az agyi fejlettség dolgot nem tudom.
2020. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ez a kérdés marad így, hagyjátok figyelmen kívül az #1-es kommentemet. Felteszek egy új kérdést.

Köszönöm, #2-es!

2020. jún. 3. 22:30
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt az új kérdés, akit érdekel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__termeszettudomany..

De erre is lehet válaszolni, ha már megszületett.

2020. jún. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!