Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az Árpád-házi királyok közül...

Pro Patria kérdése:

Az Árpád-házi királyok közül melyikük érdemelne még szobrot a Hősök Terére?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 13:10
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Azért a fenti kommenttől én elzárkózom.

Egyfelől csúnya, ahogy minden "magyar" nagy betűvel van írva, másfelől én nem akarok vért, és nem tartom a magyar népet a világ megváltójának sem. Ez a másik szélsőség.


Viszont az igazságos sors kivívása ennek a nemzetnek már elindult, és meg is fog történni. Nem maradthat fenn tovább egy ilyen természetellenes állapot, ahol több millió magyar él az országon túl, saját földjén, ráadásul egy tömben úgy, hogy csupán a határvonal választja el az anyaországtól. Ez abnormális.

Nem lehet, hogy tovább pusztuljon a magyar kultúra, a templomaink, könyveink, kincseink, "s mit a tapasztalás arany bányáiból kifejtett az idő" ezer év alatt.


Nem leszünk sem a Nyugat világbankok és imf által felépített pénzbirodalmának rabszolái, és nem leszünk a Kelet olajcsöveinek kiszolgáltatott, bilincsben tartott gyarmatai sem.

Nem akarunk sokat, de abból nem engedünk: szabad, független, és saját hazát akarunk, ahol mindannyian együtt élhetünk, és őrizhetjük tovább a kultúránkat.

Mégha ez Brüsszelnek szúrja is a szemét...


Ez az én véleményem.

2012. febr. 9. 14:09
 42/43 anonim válasza:

"Igen ott, mert az legalább még egyenlőre a hatalom által ellenőrizetlen és amíg nem tiltják le a magyarsággal kapcsolatos videókat és cikkeket, addig legalább sokan megismerhetik. "


A hatalom, és a hozzáértők által ellenőrizetlen tehát megbízhatatlan.

Én egyébként szentül hiszem, mint minden IGAZ MAGYAR, hogy a magyarok a Jupiter gázfelhőjében lévő felhővárosból származnak, és eredetileg Lando Carlissian küldte őket ide, mielőtt a birodalom megszállta volna a bolygót. És egyébként Yoda a honfitársunk, ez az angol nyelvű filmekből kitűnik, hiszen a mondatalkotása egy kissé magyaros.

Most bemutattam, milyen egyszerű hülyeségeket kitalálni és terjeszteni a neten.

2012. febr. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Remèljük, nem akarja lerombolni a Momentum.
febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!