Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az Askenázi zsisdók félig-medd...

Az Askenázi zsisdók félig-meddig Római leszármazottak, olaszok genetikai értelemben? Ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



#eredet #olasz #római #genetika #Askenázi zsidók #római származás
aug. 13. 22:36
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Tehát ha a tudományos kutatás eredménye eltér a véleményedtől, akkor hazudik. Gondolom ilyen konteós aluspikás lehetsz. Gyíkemberek, chemtrail, oltásellenesség, lapos Föld stb.....
szept. 19. 10:17
 32/41 anonim ***** válasza:
A genetika hajszálpontosan megmondja sz igazságot. Mégis ellentmondóak a kutatások... Hazudnak.
szept. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
PErsze persze, nincs olyan genetikai kutatás, amely ettől eltérő állásponton lenne. Egyik sem lát germán vagy szláv genetikai keveredésre utaló nyomokat bennük. Ez csak a te fantáziád. Fogadjunk nem is magyar vagy, hanem valami fura idegen kinézetű jászkun kisebbségi lehetsz kunsági felmenőkkel.
szept. 19. 13:28
 34/41 anonim ***** válasza:

Nem, en is zsido vagyok es ezek szerint olasz is. Sot ugye akkor Romai. Keresek is egy togat abba megyek holnap bevasarolni.


Valaszolok ha nem ert egyet veletek a kerdezo akkor nem vagytok magyarok!


Ki ez a naci gci? Mar tobbszor belefutottam itt a gyikon.

szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Úgy vagy te zsidó, ahogy én maga az USA elnöke.


Kilóg a lóláb.

Tipikus szakállas antiszemita toposzokat terjesztesz a zsidók eredetéről.

szept. 19. 22:08
 36/41 anonim ***** válasza:
34-es: a jász-kun akármi nekem szólt, nem nekesd :)
szept. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy gentikailag olasz?

Vettek tobb millio olasztol DNS mintat es kiatlagoltak, hogy mi a kozos? Volt ilyen?

Van egy gen szekvencia ami megvan az olaszoknal es masoknal meg nem?

szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

37-es, szerintem vagy 30 évvel le vagy maradva populációgenetikában. Igen, etnikai csoportoknak azonosítható genetikai tulajdonságai vannak. Keress rá arra hogy: "Y DNS" és "mitokondriális DNS", de legfőképpen arra, hogy autoszomális DNS .


Kezdetnek jó lesz ez az oldal művelődéshez: [link]

szept. 22. 08:51
 39/41 anonim ***** válasza:

Kozel keleti nepekkel (arabokkal) is genetikai hasonlosagot mutatnak. Sot egyes afrikai nepekkel is. Lasd: erosen gondorodo haj.


Az osok a Romai Birodalomban meg sokfele eljutottak, telepedtek le pl. PANNONIABAN is. Igy lehetseges ,az olasz genetikai hasonlosag. Bar mar az olaszokon belul is igen nagy kulonbsegek lehetnek pl. egy eszaki vagy sziciliai genetikajat illetoen.

tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:
Göndörödő haj mint bizonyíték.... Eszem megáll.
tegnap 21:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!