Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Az jogos ha mentális betegség...

Az jogos ha mentális betegség miatt kirúgnak a munkahelyről ahol már 7 éve dolgozol?

Figyelt kérdés
Tehát ha depressziós leszel és kiégett és már nem vágod a pofákat ugyanúgy és nem vagy annyira kommunikatív meg motivált.
máj. 14. 10:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Régi beidegződés maradványa az ilyen hozzáállás, hogy a munkáltatónak igenis..., de az, hogy a szocializmusban a vállalatok kialakítottak egy sajátos állami egészségügyi ellátó rendszert kisegítő rendszert, az is nyilván azért volt, mert az állami rendszer bizonyos problémákkal, vagy mondjuk inkább, hosszan tartó állapotokkal nem tudott mit kezdeni.

Például akinek napi munkája az oszlopramászás volt, az 50 éves korára ebbe tönkrement, és onnantól kezdve a fiatal segédje mászott, az 50 fölöttinek nem kellett visszaminősülni presztízsben és anyagiakban. Vagy aki végleg alkalmatlan volt, azt eldugták raktárosnak.

Az erős szakszervezet az sokat segítene, csak a módszerváltáskor minden melós azt gondolta, a szakszervezet nem jó semmire, mert előtte azt látták, hogy nem jó semmire a párttal és a pártállammal csókos szakszervezet. Például én 4 hónapot voltam kórházban, és az első hónapban annyit kaptam, mint amennyit máskor, mert a cégnél kiharcoltak külön táppénz-adalékot. A kórházi táppénzből az otthoni rezsire nem futotta. :D

máj. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

30


“Senki nem tartozik neked semmivel kérdező, ahogy te sem másnak.“


Ez a fajta felfogás miatt ennyire szhar hely ez a bolygó. Az emberek önző kis parazita mód szeretnek élni. Csak én én és én!!

máj. 15. 13:22
 33/36 Psycho ***** válasza:
100%

"Az emberek önző kis parazita mód szeretnek élni. Csak én én és én!!"


Kérdező, ugye tisztában vagy vele, hogy Te is pontosan így viselkedsz, amikor a munkahelyedet számon kéred + lepattognak rólad a korábban felhozott érvek?

#doublestandards

máj. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nyiss saját céget kérdező, és akkor te hozod a szabályokat!
máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 MDaniel98 ***** válasza:
Ha emiatt nem végzed megfelelően a munkádat, akkor természetesen igen.
máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

35


Az ember él a munkáért vagy fordítva?


Hogy is vannak azok a prioritások?

máj. 17. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!