Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » LMBTQ-sok! Egzaktul tudományos...

LMBTQ-sok! Egzaktul tudományosan mérni lehet, hogy valaki transz? A fejére tett érzékelőkkel?

Figyelt kérdés

Azt mondták az LMBTQ-s felvonulók, hogy ezt hogy valaki transz mérni lehet pontos tudományos készülékkel. Elmondanátok hogy ezt hol olvastátok?


Én férfiként, férfinek érzem magam és így élem meg az életem. Lehetséges lenne, hogy a vizsgálat szerint ezzel ellentétben nő vagyok? Ki akarom deríteni🙂



2021. aug. 4. 16:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:
0%

Az egzakt, tudományos a genetika.

A többi nem létezik.

Pont.

aug. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
79%

Tévedés.

A genetika az egy terv.

Olyan is van, hogy rosszul működik (rossz a terv), és olyan is, hogy rossz a végrehajtó eszköz. Ez a ritkább, de létezik ilyen is, csak mostanában kezdik vizsgálni. Nem mindegy a csomagolás sem, mármint a DNS-en vannak védő vegyületek is, ezeknek is jól kell működni, és így lehet a géneken kívül örökölni.

aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!