Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Tényleg "hozzácsaptak" a...

Tényleg "hozzácsaptak" a középkorhoz pár (száz) évet?

Figyelt kérdés
Szóval lehet, hogy most valójában 1800 körül járunk? Szeritnem tök hülyeség, de már nem egyszer hallottam, gondoltam megkérdem. Bár ezt talált régi tárgyak izotópos vizsgálatával meg lehetne állapítani, de ki tudja..
2008. nov. 15. 15:17
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jó, én azt tudom, persze, hogy igazából lényegtelen, de milyen komoly lenne, ha valóban bebizonyítanák és át kéne állítani az "időt" 1700valamennyire :D

Érdekes lenne.

2008. dec. 21. 11:43
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy ha sikerülne bizonyítani, akkor sem állítanánk át az órát, legföljebb jeleznénk, hogy a 700 -1000 közti évek nem léteztek. Nem hiszem, hogy átdátumoznánk minden naptárat, szerződést, akármit, túl nagy kavarodást okozna.
2009. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
71%
Ki fog derülni ha feltalálják az időgépet :)
2010. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Ha valamikor a jövőben feltalálják az időgépet, akkor valójában már most is feltalálták. Nemdebár?
2010. máj. 15. 20:59
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!