Kezdőoldal » Tudományok » Helyesírás » Amikor 12-15 évesek voltunk,...

Amikor 12-15 évesek voltunk, akkor mi is számtalan helyesírási hibával küzdöttünk, vagy csak a mai fiatalság igénytelenedett így el?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 11:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát én 12éves vagyok és nem nagyon érdekel hogy hogyan írok a gépnél. Kinek mi köze hozza h hogyan írok,igaz dolikiknál helyesebben írok,de itt minek?? :D
2013. febr. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan erről szól a kérdés, amit az utolsó válaszoló írt.

De itt minek?

Annak, kedves Antónia, illetve azért, mert ha írsz egy kérdést, segítséget várva, akkor legalább a válaszolókat azzal tiszteld meg, hogy azt helyesírási hiba nélkül tedd.

Ez egy olyan oldal, ahol az igénytelenül, hibásan kiírt kérdésekre nem is nagyon kapsz értelmes választ.

Ha itt nem írsz helyesen, akkor beléd fognak rögzülni a rossz helyesírási formák, és később sem fogsz tudni helyesen írni.

Sajnállak, hogy így gondolod. De akkor ne csodálkozz, ha kapod a negatív visszajelzéseket.

2013. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát igazad van,de akkor is,az már az én dolgom hogy ki hogyan ír.Egyébként is,ha akarok nagyon is tudok helyesen írni,de amikor nincs kedvem vagy sietek csak bepötyögtetem a laptopomon a betűket,aztán kész:)
2013. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 BringaManó ***** válasza:
100%
OK, ha tudomásul veszed, hogy az írásod alapján ugyanúgy megítélnek az emberek (ismerősök és ismeretlenek, főnökök és tanárok, barátok és ellenésgek egyaránt), mint a beszéded alapaján, mint az öltözködésed alapján, mint a viselkedésed alapján (valamint hogy a reakciók és a kommunikációs partnerek hozzád való viszonyulása is ugyanúgy függ az írásodtól, mint a többi dologtól, amit elsoroltam), akkor rendben, valóban azt teszel, amit akarsz, innentől a te dolgod, mi szóltunk. :-)
2013. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem meg egy 12 éves lánynak nem kéne profi helyesírónak lennie...
2013. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 BringaManó ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem arról beszélünk, hanem a hozzállásról (ami persze együttjár azzal, hogy milyen helyesíró valaki: ha "nem nagyon érdekli, hogy hogyan ír", akkor nem is fog tudni; ha igényes, odafigyel, akkor nyilván tudni is fogja előbb-utóbb).
2013. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

"Kinek mi köze hozza h hogyan írok,igaz dolikiknál helyesebben írok,de itt minek?"

Az meg az olvasó magánügye, hogy azt gondolja az igénytelen írásod alapján, hogy egy műveletlen paraszt vagy ("dolikik", mi? :-).


"Hát igazad van,de akkor is,az már az én dolgom hogy ki hogyan ír."

Mármint az a te dolgod, hogy pl. én hogyan írok? :-D Az a baj, hogy sokan nemcsak az írásukra igénytelenek, hanem gondolataikra is. pl. te. De, mint mondtad, ez a te magánügyed.

2013. febr. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
12%
sztem meg ha normál vagy akk megtod értelmeznii!! de nkm 8 :D ha ilyen kispícsák vagytok akk szeváá :)
2013. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 BringaManó ***** válasza:
100%
Na, ez már sok, szerintem tetteti... ;-)
2013. febr. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném....

[link]

2013. febr. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!