Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy szerezhetek pénzt?

Kisvuk29 kérdése:

Hogy szerezhetek pénzt?

Figyelt kérdés

Sokat foglalkozom Androiddal meg értek a számítástechnikához is.És arra kellene pénz csak,hogy elinduljak olyannal,hogy megszerzek egy mobilt és azt kiismerem...

Tehát aki foglalkozik ilyennel az ismeri ezt.Mert eddig max azért kértem egy 500-ast ha hóviharban is ki kellett mennem segíteni valakinek. :)



2012. dec. 20. 18:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy 14/F.(Nem soká 15 csak azt már nem élem meg,mert 20.-a van. XD Nincs már fél év. :) )
2012. dec. 20. 18:39
 2/11 anonim ***** válasza:

Keresletől függ és persze attól, hogy mennyire értesz hozzá.

Nagy pénzekre ilyesmiért ne számíts.

2012. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem ebből akarok megérni.Csak ami nem létszükség azt ilyenekből akarom eltartani. :)
2012. dec. 20. 19:19
 4/11 A kérdező kommentje:
JA amúgy nagyon értek ehhez.Bármit kérdeznek tudom csak sajna falusi vagyok és itt a Samu Star 2-es is okos. :D
2012. dec. 20. 19:20
 5/11 Neuhauser László ***** válasza:

Ugye tisztában vagy vele, hogy ez fekete munka?


Tehát örülj annak az 500 - asnak, mert amíg nem vagy szervizes, addig nem fogsz ennél többet kapni

2012. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
500 forint te hülye vagy kedves kérdésfeltevö az semmi tudod mennyiért mennek ki te meg hóviharban mentél 500 ft ért ???
2012. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Évek óta legjobb barátomnak megtettem. :)

De az a baj,hogy sokan ezt sem akarják kifizetni,mert sóherek. :D A hóvihar meg ralatív,mert még láttam addig míg a szemembe nem fújta a havat a szél.

2012. dec. 23. 12:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Még sokan az 500 ft ot se akarják megadni nekd ?? Na akkor azok nagyon szemtelen alakok 500 ft ért a mai árak mellet mit kap az ember? Szinte semmit 1 l tej 1 kg kenyér vagy pár zsemle kenyér helyet. Ne hagyd magad kihasználni de azért a hóviharban is vigyáz nehogy baleset érjen a csuszos ut is kegyetlen tud ám lenni inkább melegedj otthon a kandaló mellet látod a jóságodal visszaélnek keményits be !
2012. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Csak neki tettem meg,hogy pár utcát kibírok hóban is,de aki nem fizet annak max nem segítek.Köszi a tanácsot! :)
2012. dec. 24. 08:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát még széphogy aki nemfizet nem segitesz és mi 500 ft ? De az ismerös barát az más.
2012. dec. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!