Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy korcsosult el ennyire a...

Hogy korcsosult el ennyire a fiatalság?

Figyelt kérdés

Ez a mai fiatalság elkorcsosult (tisztelet a kivételnek )

Én is 14 éves vagyok , engem is kináltak már cigivel , de én mindig nemet mondok , mert nem akarok leépült szevezetű ember lenni ( fontosabb annál az egészségem) És még rám néznek furcsán mikor az utcán elfordulok a cigifüsttől..A ismerőseim között vannak akik cigiznek , el is megyek mellőlük.Egyszerűen undorító , szánalmas , és sajnálni való mikor látok egy 6.,7.,8.-ost cigizni .

Az ivás meg szerintem nem kiskölyköknek való.

És meg kérdeztem a cigis osztálytársaimat mért cigiznek , erre ők : Mert megnyugtat , hát akkor b@szdmeg menjél ki a friss levegőre vagy aludj.

És az meg külön dolog hogy egyszerűen úgy megpofoznám a kiscsajokat akik 12 évesen a komoly kapcsolatukat síratják hogy így vége , úgy vége ..Komoly?pff (illetve a szüzességüket is el akarják veszíteni minél hamarabb de ez már más kérdés)

És mért hiszik a tinik azt hogy attól hogy drogoznak/cigiznek/isznak/szexelnek menőbbek lesznek ?


2012. dec. 30. 18:58
 1/8 anonim válasza:
Ez a média hatása
2012. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A média és a facebook hatása. De ha igy jó nekik nekem mind1
2012. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

meg egyesek azt hiszik minél csúnyábban beszélnek , annál "rajabbak"

Meg ha szabadidejükben cigit csórnak a szüleiktől , tanulás helyett , ugyanis a felelősség tudatuk egyenlő a nullával..

2012. dec. 30. 19:04
 4/8 anonim válasza:
minta gyerek vagy:-D soha yemmi rosszat nem tettél?LOL:-D
2012. dec. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én se vagyok tökéletes csináltam már én is rossz dolgokat , de ezekhez amiket a "raj" gyerekek csinálnak semmiség..
2012. dec. 30. 19:18
 6/8 anonim válasza:
akkor minden kamasz gyerek raj? ne már:-)
2012. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis kocsog tudalekos gyerekek pont annyira idegesitoek, mint azok akikrol irtal.
2012. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez téged miért zavar? Engem meg azok a tinik idegesítenek, akik folyton a többit csesztetik, és próbálnak érettebbnek tűnni.

Ezt a mai fiatalság dumát meg nem tudom honnan veszed, a dohányzás, az alkoholok és bódító hatású szerek fogyasztása ősi szokások. És volt idő, mikor 16 évesen házasodtak az emberek.

Nem cigizel, nem iszol, nem pasizol/csajozol, oké. Sok barátom van, aki hozzád hasonlóan elutasítja ezeket. Én nem tukmálom rájuk, cserébe ők sem pattognak nekem az egészségemről, mindenki jól jár. Ezért nem értem miért kell neked a többit hergelni? Örülj neki, hogy te "okos" vagy, és ne a generációdat fikázd. Mert ennek így picit savanyú a szőlő feelingje van.

2013. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!