Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalság badarság?

Figyelt kérdés

14 éves lányom arról beszél hogy beleesett egy 20 éves csávóba

ti hogyan kezelnétek eme szituációt


2012. jún. 3. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

És akkor mi van?

12 évesen már kaparásra járnak a lányok!!!!

2012. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erényövvel.
2012. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Csegi89 ***** válasza:
Szerintem ne vedd fél vállról a dolgot, mert ha 'olyan' a csávó, akkor el fogja kapni a leányzót.
2012. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az kemény. Úgy kezelném, hogy vasgatyát tennék a lányomra, na és úgy elküldeném a barátjával.
2012. jún. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
teljes mértékben elfogadhatatlannak tartom
2012. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Mikor 20 éves voltam, nekem is volt egy 14 éves barátnôm. A leányzó egy rendkívûl, a korához képest szellemileg jóval érettebb, komoly lány volt. Egy ideig jártunk, a szüleit is megismertem, nagyon rendes család volt. A szülei elfogadták, a lányuk döntését. Én akkor ngyon szegény körülmények között éltem, kéregettünk néhány haverral, abbol "éltünk"...

Sokat beszélgettem evvel a lánnyal, nagyon sok érdemes témáról, de mind a ketten láttuk, hogy neki a tankönyvek mellett van a helye ebben a korban, s néhány hónap után szépen, jó emlékekkel telve szétváltunk. Szex nem volt köztünk, mert úgy gondoltam, nem rám kell elpazarolni a az életét, s ô sem sietett ilyen téren...

2020. máj. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!