Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bele lehet...

Szerintetek is bele lehet bolondulni abba hogy megnyered az ötöslottót?

Figyelt kérdés
Én biztos nem bolondulnék bele. Én úgy örülnék neki mint kutya a csontjának. Én gyorsan elkölteném, annyi ötletem lenne. Szerintetek eléri a 3 milliárdot a főnyeremény? (most 2 milliárd 870 millió)És ha ti megnyernétek mire költenétek?
2010. jún. 14. 17:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát kövezzetek meg, de én nem szeretnék ennyi pénzt nyerni...

Párszáz milliót persze!!! De 3 milliárd forint?


Szerintem igenis bele lehet bolondulni...


Mit csinálsz 3 milliárddal?

Veszel minden rokonodnak házat, kocsit, stb... Még mindig marad mondjuk 1-2 milliárdod amiről ennyi költekezés után csak az nem tudja, hogy nálad van aki nem akarja... lesz utána nyugodt éjszakád? Nekem nem lenne...


Vagy berakod bankba és éled tovább az életedet. Hány ember van Mo-n akinek van 3 milliárd frintja és nem(!) befektetésekben, hanem konkrétan a bankban??... Nem sok... szóval ez is kb felér egy ögyilkossággal... kivéve ha senki nem tudja meg... Ekkora titkolózásba meg szintén bele lehet őrülni.


Vagy marad, hogy nagyon gyorsan befektetsz, jósok bankba rakod be, jótékonykodsz, stb-stb... ezt lehet okosan csinálni, és neked is meg a gyerekeidne is megvan a megélhetése egy életre... de azért egyik pillanatról a másikra bekerülni a felső rétegbe, feltűnés nélkül... hát baromira nem egyszerű...


Bocs, hogy hosszú lett... :D De azért néhány 4esnek nagyon örülnék!!! :D

2010. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, kimaradt, hogy én mit csinálnék vele. :)


Mint írtam, igyekeznék befektetni, hogy biztos megélhetést biztosítson mondjuk úgy életem végéig :D


Pár száz milliót meg szép lassan elköltögetnék... Vennék egy max. 40-50 milliós szép "kis" kertes házat szép kilátással magamnak, egy másikat tesómnak. Anyukámnak teljesen felújítanám a mostanit (ő tuti nem költözne sehova!).

Vennék egy jachtot, meg még ilyesmiket...


Hát kb. ennyi... amúgy egyelőre dolgoznék tovább melóhelyemen. :)

2010. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy bele őrülsz, azonban, ha szeretsz élni, és esetleg családod is van, egy idő után egyre kevesebb lesz a nyugodt éjszakád :)

Én részemről körbeutaznám a világot, sőt egész életemben csak utaznék. Minél elhagyatottabb helyekre, a természetbe, (Kanada, Ausztrália, Bajkál tó stb...) fotóznék, és lenne a neten egy albumom a világról.

2010. jún. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a lottónyerteseknek a szerencsejáték zrt mindig ajánlj profi tanácsadót a pénzhez, és érdekes módon eddig senki(!) nem vette ezt igénybe. ÉS kb 2-3 év alatt sokan nemhogy elherdálták, de még rosszul is jöttek ki. Pl nagyon dgrága kocsinak nagyon drága a fenntartása is, ugyenz igaz háznál, stb.
2010. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
84%
Meg szep hogy belebolondulnal !!! s ha megnyerned s ha megse bolondlnal bele akkor vegyel egy nagy pancelszekrenyt rakt bele a penzt s vegyel fel ket nagymarha csavot tetornek mert ha megtudjak hogy megnyerted akkor ki is nyirhatnak erte
2010. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Az semmi, hányan belebolondultak nyeretlenül is!
2010. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
32%

Nem hiszem, hogy megbolondulnák. Az első az lenne, hogy elmennék New Yorkba, Milánóba, Londoba stb és a legjobb divatházak cuccaiból válogatnák :D először is befektetném valamennyi részét, hogy a felépített több100 milliós villát ne legyen gond fenn tartani a későbbiekben :D Vennék még házat a rokonoknak is, adnák különböző kórházaknak, egyháznak stb. Lenne a kertben egy kosárpályám meg ilyenek...

18/f

2010. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kitanulnám az "üzleti angyal" szakmát...
2010. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
ha megütöm a lottón a főnyereményt két hétig táncolok az asztal tetején, elmegyek nyaralni Hawaiira.....
2010. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
azért nem bolondulnék bele, mert nem tudom felfogni azt a mennyiséget. Jó, van sok-sok pénzem, nem kell meggondolni ötször, hogy vegyem-ne vegyem, de ezt a mennyiséget akkor sem tudom felfogni.Úgyhogy nincs mibe beledilizni.
2010. jún. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!