Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek is bele lehet...

Szerintetek is bele lehet bolondulni abba hogy megnyered az ötöslottót?

Figyelt kérdés
Én biztos nem bolondulnék bele. Én úgy örülnék neki mint kutya a csontjának. Én gyorsan elkölteném, annyi ötletem lenne. Szerintetek eléri a 3 milliárdot a főnyeremény? (most 2 milliárd 870 millió)És ha ti megnyernétek mire költenétek?
2010. jún. 14. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Inkább abba hogy minimálbérből élsz életed végéig
2010. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

1. vagyok

delorean dmc-12

vennék egy zongorát :D

New york London

2010. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Ha bele is bolondulnék(állandó vigyorgás a tünet) akkor sincs gond,hiszen zsebből kitudnám fizetni a világ legjobb dilidokiját...ÓÓÓÓ bárcsak így lenne..)
2010. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem hinném, hogy bele lehet bolondulni. az viszont lehetséges, hogy az ember kifordul magából. és nem biztos hogy pozitív irányú a változás. ha én nyernék akkor vennék a családomnak testvéremnek és magamnak házat,jó autót és sokat utaznék.
2010. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megnyerném az egyenlő lenne azzal, hogy belebolondulnék, akkor bolond akarok lenni! :)
2010. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A lottó a hülyék adója :)


Egyébként mivel már többen is belebolondultak a nagy nyereménybe, nem kérdés, hogy igen, bele lehet.

2010. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%

én biztosan nem bolondulnék bele..

Annyi, de annyi jótékonykodásom lenne, rákkutatás,állatvédelem,igen elsősorban ezekre költenék sokat. Állatmenhelyek, és elsősorban egy nagyon jól működő, országos hálózatú, szigorú állatrendőrséget hoznék létre.

Emellett persze jól élnék, a családommal együtt. Utazásra nem vágyom, szeretek itthon lenni, és szívesen segítek annak, akiből nem a hazugságot látom, hanem a tenni akarást.

2010. jún. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%
én betenném bankba hadd kamatozzon, és élném tovább ugyanúgy az életem
2010. jún. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Én nem bolondulnék bele,mert abban a pillanatban ahogy elkezdenék megbolondulni ,elcsapna egy kamion(vagy valami hasonló) amilyen "mázlista" vagyok mostanában!:D
2010. jún. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
"Én nem bolondulnék bele..." HONNAN TUDJÁTOK?! Nyertetek már? Még elképzelni sem tudjátok mivel jár annyi pénz.
2010. jún. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!