Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem fog egyszer összeomlani a...

Nem fog egyszer összeomlani a világháló?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy összeomlik.És az lesz a világvége 2012-ben xĐ :D:P

annyi információ,meg minden..hát nem tudom..:P lehetséges!Múltkor én is ezen gondolkoztam,de arra jutottam,hogy lehetséges.Biztos választ NEM TUDTAM ADNI Rá.:P

2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elvileg úgy van tervezve, hogy nem omolhat össze az egész. Nincs központja, ami összeomoljon.


Gyakorlatilag azért eléggé csillag alakban készült... magyarán szét lehet vágni több darabra. Hiába működik mondjuk Európában, ha az összes szolgáltatás (Facebook, Google összes, stb) mind Amerikában van. Ezért kell lehetőleg közeli alternatívákat is ismerni, használni... különben még a leveleidet és a barátaidat sem éred el, és még keresni se tudsz.

2010. ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg úgy van megcsinálva h nincs semmiféle központi szerver szal nehezen tud összeomlani. Persze biztos lehetséges de csak egészen extrém helyzetekben :P
2010. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ToXeN ***** válasza:
100%
Elvileg az atombombát is ki kell bírnia (ez volt a fő célpont mikor kitalálták), a magyar munkások meg markolóval belevágtak 1 kábelbe és több mint fél Magyarországnak elment a NET. Talán még emlékeztek rá!
2010. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag viszont volt talán két éve valami vírus, ami miatt összeomlott a fél net. Mondjuk nem az egész, de a világ egyes részein egyáltalán nem lehetett elérni semmit, onnan tehát úgy látszott, hogy nincs net.
2010. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
nem figyelsz eléggé! Szinte minden héten történnek kisebb-nagyobb balhék. Mikor egyik másik ország babrálja a saját youtube-ját és az egész világon elérhetetlen lesz. Minő meglepő! Meg a múltkori kínai ip-címes balhé. Nagyon, rettenetesen sérülékenyek a központi irányítószerverek.
2010. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem. Direkte kéne beborítani, néha. kb olyan lenne mint az autó-mentes nap. Csak jobban be lehetne tartani, meg több embernek 'tartana be' . Ehe-ehe..
2010. ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!