Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek összeomlani! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek összeomlani! Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú lesz, kérlek normális válaszokat, tanácsokat adjatok.


20F vagyok a barátnőm 3 évvel fiatalabb nálam.

Lassan 2 éve együtt vagyunk, nagyon ritkán veszekedünk.

Halálosan szerelmes vagyok belé.

Ha véletlenül elmegy bulizni a barátnőivel én aznap nem tudok aludni, ingerült vagyok, rettegek attól, hogy meg fog csalni (betegesen féltem őt!!!)! Semmi okom nincsen rá, hogy ilyen miatt aggódjak, mert mondta, h nem fog megcsalni és én (na ez most furán fog hangzani) bízom benne.

De amint furán viselkedik én már elkezdek kombinálni, állandóan kombinálok. Ha veszekszünk azon veszünk össze, hogy miért féltékenykedek amikor nincsen okom rá. De én abban a pillanatban teljesen úgy érzem, hogy van valami amit nem mond el nekem. Tudni kell, hogy nagyon jó emberismerő vagyok. A végén persze neki lesz igaza. És kezdőik előröl az egész. Megy bulizni srácokkal ismerkedik Facebook-on levelez másokkal, agyamra megy ezzel a sok "pasizással".

Engem szeret, én alszok ott nála, velem tölti az idejének túlnyomó részét. Akkor miért vagyok ilyen idióta, féltékeny? Rémeket látok állandóan :(

Más is így van ezzel, vagy el kellene mennem egy orvoshoz?

Lassan kezdek összeomlani! Már nem sokáig fogom ezt bírni. Teljesen kikészítem magam a hülyeségeimmel. De nem tudok ellenük mit kezdeni :(

NEM BÍROM :(

A szakítás szóba sem jöhet, mert ettől függetlenül miatta kelek fel minden reggel. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon imádom őt!


2011. jún. 12. 23:21
1 2 3
 1/23 WhiteLabel ***** válasza:

Amíg minden jó, nem fog megcsalni, hidd el azt észre vennéd.

Fölösleges a para, két év utána ha vágyna másra, vagy nem szeretne annak már lennének jelei. Mellesleg ha megcsalna nem lennétek együtt ennyi ideje:)

No para, kapd össze magad.

2011. jún. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) Ezzel én is tisztában vagyok, de egyszerűen nem tudok megnyugodni. Hidd el próbáltam már. De mindig ott motoszkál a fejemben a kisördög vagy a gonosz vagy nem tudom hogy kifejezni magam. És nagyon tönkretesz :( És már látom előre, hogy ez lesz a kapcsolatunk veszte :(
2011. jún. 12. 23:29
 3/23 anonim ***** válasza:

Nagyon féltékeny vagy és ha így folytatod megfogja ezt unni.

Az a te bajod, hogy túl sok időd van agyalni. Tényleg. Ne sértődj meg de kicsit lányos vagy de lehet ha csak azért mert, mint írtad teljesen bele vagy habarodva.

Nyugi ha nem adott eddig okot akkor miért féltékenykedsz?

Azt mondod bízol benne, de féltékeny vagy, ezek szerint mégsem bízol benne.

Nyugalom, fölösleges, amit csinálsz bízz benne és ha kiderül, hogy nem kellett volna tovább lépsz.

2011. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Érdekes...téged szeret,de mégis fürkészi a lehetőségeit...Tanács(jobb lesz,ha megfogadod):NE kérd számon!,NE féltékenykedj,NE tapadj,NE érzelmeskedj sokat!

NE mutasd ki,amikor féltékeny vagy!Vedd lazán,beszélgess te is lányokkal,nem baj ha látja ezt,mert könnyen lehet,hogy fordul a kocka,kicsit hanyagold a barátnődet,hagy érezze csak,milyen nélküled...és nem kell agyon szajkózni,hogy mennyire szereted,jót fog tenni ha egy picit közömbös leszel(nehéz ezt játszani,de hidd el megéri) ez fordított játék...minél kevesebb érdeklődést mutatsz iránta,annál jobban fog kapálózni utánad...DE A TAPADÁS,FÉLTÉKENYSÉG VÉGZETES HIBA,NAGYON HAMAR A KAPCSOLAT VÉGÉHEZ VEZET!!!!

23/L

2011. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 WhiteLabel ***** válasza:

Hát ha nagyon gázos a helyzet, ne dokihoz menny, akkor inkább valami küzdősport az összeszedi az agyadat:)

De komolyan, sokat erősít fejben is:)

2011. jún. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Igen-igen teljesen igazad van... Csak én nem szeretnék tovább lépni! :(

Ezért aggódom ennyire :(

És azt is tudom, hogy pont ez lesz a kapcsolatunk veszte... hogy ilyen idióta féltékeny f@sz vagyok :(

Megpróbálok nem féltékenykedni, de sose sikerül... Higgyétek el mindent megpróbáltam már!

Egyszerűen mindig az lesz a vége, hogy ideig óráig nem vagyok féltékeny majd bumm és kezdődik...

Lehet másnap buli után amikor találkozom vele, és meséli, h ott denszelt meg majdnem lekapták de nem hagyta, fogdosták stb ááááhh

2011. jún. 12. 23:34
 7/23 A kérdező kommentje:

23:32: Köszönöm! Szerintem megpróbálom ;) Mert tényleg nagyon rá vagyok tapadva szegényre :)


23:33: lehet ezt is el kellene kezdenem ;)


Köszönöm a tanácsokat! :)

2011. jún. 12. 23:37
 8/23 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, csak nem ilyen bulizós a barátnőm, és ezért én nem is szoktam ennyire kiakadni.


Többször olvastam itt is ezt a "játékot", hogy inkább mutassunk kevesebb érdeklődést. Nehéz, de végülis valamennyire nálunk is bejött. Egyébként nem értem, miért kell ez? Miért nem lehet az, hogy mindkét fél megőrül a másikért, és ezt rendszeresen hangoztatja, és ki is mutatja, ha egyszer kikívánkozik belőle?

2011. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyenekkel kérkedik, akkor meg is érdemelne egy "pofont" végre, persze csak képletesen. Ne összevesszél vele, hanem üljél le vele, és mondd el neki, hogy aláírod hogy túlzásba viszed a féltékenykedést, de neki sem kéne úgy viselkedni, hogy letapizzák stb. Érdekes, én akárhányszor megyek buliba, mindig először LESZÓLÍTANAK és ha túl pozitív, túl félreérthető jeleket küldök, csak akkor próbálkoznak ilyenekkel, ha egyértelműen lekoptatok valakit, akkor max egyszer próbál meg tapizni, többször nem... Szóval igen is hibás a barátnőd is az ilyenekben, mondd el neki, hogy szeretnéd ha ezeket máshogy kezelné, és pláne nem hencegne el, hogy hányan tapizták le az éjszaka. Így igazán megérthetné hogy baromira féltékeny vagy.


Egyébként... ha nekem jönnek az ilyen jellegű gondolatok mindig azzal fékezem a gondolataimat, hogy én ezen hiába idegesítem magam, ha megakar csalni, úgy is megcsal. Ez általában bejön. Nem normális ha a gondolataidat ilyen szinten nem tudod kontrollálni, még ha van is okod a féltékenységre. Ezzel nem leszel előrébb, csak megőrülsz tőle, annyit meg senki nem ér! Miért nem jársz vele bulizni?

Végül pedig rossz hírem van... Az a fajta viselkedés mód, ami rajtad megmutatkozik, az egyértelműen azt tükrözi, hogy a legeslegkevésbé SEM bízol meg a barátnődben, tehát valami nagyon nem oké, ne áltasd magad azzal, hogy hogy de.

2011. jún. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

23:41 ADOM!!! Ott a pont!!!!


23:42 rendben, neked is igazad van, fogok is beszélgetni vele.

És már nem tudom mit higgyek... mert tényleg úgy érzem, hogy bízom benne, mert mindent elmond de nemtudom... lehet kihagy valamit áááá ez már sok... :D

Inkább mondjuk azt, hogy szeretnék bízni benne?!

2011. jún. 12. 23:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!