Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek összeomlani! Vélemény?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek összeomlani! Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hosszú lesz, kérlek normális válaszokat, tanácsokat adjatok.


20F vagyok a barátnőm 3 évvel fiatalabb nálam.

Lassan 2 éve együtt vagyunk, nagyon ritkán veszekedünk.

Halálosan szerelmes vagyok belé.

Ha véletlenül elmegy bulizni a barátnőivel én aznap nem tudok aludni, ingerült vagyok, rettegek attól, hogy meg fog csalni (betegesen féltem őt!!!)! Semmi okom nincsen rá, hogy ilyen miatt aggódjak, mert mondta, h nem fog megcsalni és én (na ez most furán fog hangzani) bízom benne.

De amint furán viselkedik én már elkezdek kombinálni, állandóan kombinálok. Ha veszekszünk azon veszünk össze, hogy miért féltékenykedek amikor nincsen okom rá. De én abban a pillanatban teljesen úgy érzem, hogy van valami amit nem mond el nekem. Tudni kell, hogy nagyon jó emberismerő vagyok. A végén persze neki lesz igaza. És kezdőik előröl az egész. Megy bulizni srácokkal ismerkedik Facebook-on levelez másokkal, agyamra megy ezzel a sok "pasizással".

Engem szeret, én alszok ott nála, velem tölti az idejének túlnyomó részét. Akkor miért vagyok ilyen idióta, féltékeny? Rémeket látok állandóan :(

Más is így van ezzel, vagy el kellene mennem egy orvoshoz?

Lassan kezdek összeomlani! Már nem sokáig fogom ezt bírni. Teljesen kikészítem magam a hülyeségeimmel. De nem tudok ellenük mit kezdeni :(

NEM BÍROM :(

A szakítás szóba sem jöhet, mert ettől függetlenül miatta kelek fel minden reggel. Nagyon-nagyon-nagyon-nagyon imádom őt!


2011. jún. 12. 23:21
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat úgy néz ki kibékültünk... De nagyon féltékeny voltam ebből vissza kell vennem :)

Nála nincs tökéletesebb :) Nem ribanc, soha nem csalna meg ezt bármibe lefogadom... Csak mégis féltékeny voltam :/ Feleslegesen :)

Köszi mindenkinek :) Örülök, hogy vannak még normális emberek gyakorin :)

2011. jún. 14. 13:10
 22/23 anonim ***** válasza:
akkor tessék megemberelni magad,és kicsit több önbizalmat!végülis nem hiába van veled...HAJRÁ :)
2011. jún. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Na örül mindenki veled, önbizalom, és NO STRESS xD
2011. jún. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!