Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek összeomlani, nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek összeomlani, nem tudom mit tegyek. Helyre tudom még hozni az életemet?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok.Októberben összejöttem a párommal,decemberben hozzáköltöztem,szóval 5hónapja vagyunk együtt.Mielőtt megismertem a párom,a munkahelyemen jóba lettem az egyik munkatársammal,de mivel több éves kapcsolata volt/van,ezért letettem arról,hogy lehetne több is.Tudtuk,hogy tetszünk egymásnak,és többet is szeretnénk,de akkoriban nem beszéltünk ilyenekről és egyikőnk sem akart igazán lépni a másik felé.Nagyon jól kijöttünk,szinte megtaláltam benne a másik felem,egymásba szerettünk.Novemberben volt egy céges buli,ahol megtörtént vele az első csók.Nagyon vágytam rá és nem bírtam már megállni.Nem éreztem semmi lelkifurdalást,csak annyit,hogy ha kihagyom,akkor hibát követek el.Pár héttel később csináltunk még egy szűkebb bulit,és annyira egymásra gerjedtünk,hogy egyikőnk sem bírta tovább,egymásnak estünk,nála aludtam.Azóta eltelt 3 hónap,az érzelmek még mindig dúlnak,de testiség nem történt azóta sem.Március 1-jével felmondott.Alig beszélünk,de nem telik el nap,hogy ne gondoljak rá.A párom semmit nem sejt.A hazugság egyre több,és nagyobb.Már kezd megölni belülről.Nem akarom elveszíteni a párom,mert Vele szeretnék lenni,és tudom,hogy az ex munkatársam csak 1 ábránd marad és egy beteljesületlen szerelem,elakarom felejteni,de nagyon nehéz.Néha beszélünk és akkor megbolondulok,csak arra gondolok,hogy mikor láthatom,érezhetem újra.A párom 27 éves,a "szeretőm" 31.Nem kérek olyan válaszokat,hogy keressek magamnak korban hozzám illő embert!Bocsi,hogy hosszúra sikerült,de ha végigolvastad,akkor köszönöm!Ha még válaszolsz is,akkor dupla köszönet!:)
2010. márc. 11. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kilépnék a mostani kapcsolatomból is és kicsit egyedül maradnék. rendbe tenném magam belülről először is. eljárnék szórakozni, barátaimmal, elfoglalnám magam valamivel.. és ha már jól vagy (az idő mindenen segít!!!) és akkor utána, ha jön valaki olyan. csak nem szabad megrögzötten keresni keresni és keresni.
2010. márc. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. és a barátomnak elmondanám. nagy szemétség vele szemben bárhogy is nézed. így hazugság az egész életed. tudnál mindig így a barátod szemébe nézni? tuti midnig lelkiismeret furdalásod lenne emiatt, ha túlteszed magad a másik csávón.
2010. márc. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát ez így elég bonyolult, ahogy leírtad. De nem gondoltál arra véletlenül, hogy inkább a munkatársadba vagy valójában szerelmes és nem a párodba? Mert nekem a leírtakból inkább az jön le, hogy iránta érzel többet. Ő együtt van mg a párjával? Egyébként szerintem ezt nem sokáig fogod tudni húzni, a hazugságok végül tényleg felemésztenek majd. Azt tudom javasolni, hogy mondd el a párodnak ezt az egészet, ha még szakítotok is, de legalább meg tudod, hogy valóban kit akarsz. Bűntudattal nem jó élni... Én nem bírnék. De szerintem mindenképpen változtass, mert ha ennyi idő után már megcsalod a párod, akkor ott tuti nincs valami rendben.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert;)

18L

2010. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bizony nehéz dolog a felejtés, de jobban jársz, ha megpróbálod minél hamarabb kitörölni a fejedből a "szeretőt". Írtad, hogy nem akarod elveszíteni a párod... nagyon helyes! Ha szereted, és ő is téged, akkor ne akarj már másikat basszus!! Örülj, hogy van melletted valaki! Szerintem én belepusztulnék a lelkiismeret-furdalásba.

Helyre tudod hozni az életedet, de biztos sok időbe fog telni. /:

2010. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De örülök neki hogy ez a legnagyobb problémád. Hallgass jókis halálmetált az segít
2010. márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem becsületes a barátoddal szemben, hogy nem hagyod el.
2010. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Most kiakadtam.. nem vádaskodni akarok, de ez.. Tedd mérlegre a két dolgot: vagy elmondod a párodnak és szakítotok, de akkor végre elmúlik a lelkiismeretfurdalás. Vagy nem mondod el a párodnak, de akkor azonnal megszakítasz bárminemű kapcsolatot a szeretőddel, így együtt maradsz a pároddal, a lelkiismereted meg majd hosszú idővel békén fog hagyni. Tiéd a választás. Ez attól függ, hogy mennyire szereted a párodat, és ezt csak te érzed.

25/F

2010. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Mindegyik elgondolkodtató volt,s döntöttem.Még egyszer köszönöm!
2010. márc. 12. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!