Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs szerencsém a pasikkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs szerencsém a pasikkal, elhagyott a párom, pedig imadtam ot, az életemet adnam érte, de o nem szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
igazabol úgy kelek minden nap h minden értelmetlen korulottem, meg akarok halni :(
2011. márc. 2. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szólj ha sajnáljalak, nekem meg még nem volt párom se... Ne sajnáltasd magad, tegyél ellene inkább.
2011. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! nebúsuj túl lehet érni. Van még egy csomó férfi.... :-)
2011. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ilyen az élet... majd megtanulod. mindenesetre van egy jó hírem, ha eltelik sok-sok idő akkor majd jön más.

gyújts egy gyertyát a szobádban, húzd a fejedre a takaród, öleld át a párnád, egyél sok-sok édességet és nézd meg ezt a filmet, és bőgjél bátran.


*****


"Fel kell készülnöd arra, hogy nem mindenki álmodja a te álmaidat."

Linda Ronstadt



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Keress olyat akivel tudsz beszélgetni. Én pont innen kerestem januárban és 3 lánnyal kerültem jó beszélgetőviszonyba. Nekem sokat segítettek. Ha gondolod írj egy privátot.

26 ff

2011. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet.....hát én már 7hónapja szenvedek miatta,és nemtudom mit lehetne tenni..:S 17/L
2011. márc. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs mese az élet ilyen. Még ha nem is hiszed jönni fog jobb is! Lépj tovább, foglald le magad amennyire csak tudod. Tűz ki új célokat amikre koncentrálhatsz. Pl: nyelv tanulás, torna, vagy bármi ami érdekel. Napról napra könnyebb lesz, mind átestünk már ilyenen, aki pedig nem, az majd fog. Tanulni kell a hibákból.


22L

2011. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!